Moje nohy a stehná boli posiate kŕčovými žilami, ale s tým, čo som urobila, zmizli všetky za pár dní a niet po nich ani stopy

Iste jedným z problémov, ktoré mnohí tvári sú  kŕčové žily na nohách. Nie sú to nič iné ako roztiahnuté žily, ktoré vystupujú cez kožu, kvôli obtiažnosti cirkulácie.

Z dôvodu týchto prekážok sa žily zapália a sú na nohách označené. Ženy sú zvyčajne najviac postihnuté týmto problémom, najmä po dosiahnutí určitého veku.

Keďže sme mladí, ventily tlačia krvný obeh neustále do srdcového svalu. Avšak s prechodom času ich opotrebovanie a oslabovanie spôsobuje zapálenie žíl.

Na začiatku kŕčové žily nezahŕňajú žiadny problém pre mnohých. Ale s plynutím času môžu vyvolať pocit ťažkosti a bolesti v nohách. Preto musíme venovať pozornosť tomuto problému skôr, než bude príliš neskoro. V tomto článku predstavíme veľmi užitočný prostriedok na boj proti kŕčovým žilám.

Jablkový ocot a zelené paradajky proti kŕčovým žilám:

Zmiešaním octu jablčného muštu a zelených paradajok máme silný prostriedok proti kŕčovým žilám. Je schopný znížiť zápal a zlepšiť cirkuláciu. Jeho použitie je vonkajšie, ale jeho vitamíny a minerály prenikajú do pokožky a prinášajú neuveriteľné výsledky. Vďaka nej odstránime tekutiny a toxíny zadržané v tkanivách. Týmto spôsobom nedôjde k ničeniu žíl, ktoré znižuje zápal.

Výhody zelenej paradajky:

V poslednej dobe sa používanie zelených paradajok na boj s kŕčovými žilami stalo veľmi populárnym. Pri externom aplikácii eliminujeme oxidačný stres a zápal žíl. To všetko je vďaka vysokému obsahu antioxidantov a lykopénu.

Niekoľko z nich porovnalo účinky prírodných zelených kyselín z rajčiakov s účinkami aspirínu. To dokáže zlepšiť cirkuláciu a znižuje riziko vzniku nebezpečných zrazenín. Môže tiež obnoviť funkciu ventilov žíl. Výsledkom je zlepšenie toku krvi do srdca. Aby to ešte horšie, táto zelenina bojuje s únavou a napätím.

Výhody jablčného octu:

Tento produkt je prirodzený tonikum s protizápalovými a vazodilatačnými vlastnosťami. Preto sa pravidelne používajú na nohách, bojujú sa s kŕčovými žilami a pavúkovými žilami. Tiež ich vitamíny a minerály zlepšujú obeh a zabraňujú predčasnému starnutiu. Jeho aplikácia má tiež analgetické a relaxačné účinky, ktoré znižujú bolesť v nohách. Navyše, jeho živiny pomáhajú bojovať proti ochabnutosti pokožky a ponechávajú ju pevnú dlhšie.

Liečba kŕčových žíl:

Predtým ako vám povieme, ako pripraviť túto liečbu, musíme vás informovať, že ocot, ktorý používate, by mal byť 100% organický. Ich rafinované prezentácie nemajú na tento účel určité základné živiny. Okrem toho, kvôli kyslosti toho istého, budete musieť miešať s rovnakými časťami vody tak, aby to nebolo žeravé pre pokožku. S týmto upozornením dbajte na nasledujúce pokyny.

Čo budeme potrebovať:

-organický jablkový ocot (1 šálka)
-green paradajky (5 jednotiek)
-skleňová fľaša s vekom
– lepidlo alebo gáza

Príprava a použitie:

Na začiatok musíme nakrájať plátky zelených paradajok a vložiť ich do pohára. Potom zakryjte jablčným octom a zatvorte nádobu na 48 hodín. Potom nádobu umiestnime na chladnom a tmavom mieste, aby sa dobre koncentroval.

Po 48 hodinách si vezmete plátky paradajky a položíte ich na kŕčové žily. Ihneď ich zakryjeme obväzom alebo gázou, aby sme ich udržali na mieste. Nechajte ich pôsobiť 40 minút a opláchnite studenou vodou. Tento proces sa bude opakovať denne počas 2 týždňov.

S týmto jednoduchým procesom môžete zabudnúť na kŕčové žily a obehové problémy. Uisťujeme vás, že v krátkej dobe u vás nebude žiadna stopa týchto problémov. Takže pripravte sa na prípravu tohto prírodného lieku a skončite s kŕčovými žilami. Ak si myslíte, že vaši priatelia môžu mať záujem o tieto informácie, zdieľajte ich s nimi.

ZDROJ:homeremediesgarden.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>