Moje brucho zmizlo aj celý tuk z chrbta a stehien tiež bez toho, aby som sa trápila hladom a únavným cvičením

Zníženie hmotnosti je jedným z najžiadanejších úloh pre mnohých ľudí po celom svete. To je dôvod, prečo mnohí skúmali, ako to urobiť rýchlo a efektívne. Väčšina informácií však opakuje to isté.

Niektorí hovoria, že potrebujete túto alebo tú stravu, iní, že by ste mali robiť toto alebo také cvičenie. A aj keď je pravda, že tieto veci sú nevyhnutné na to, aby schudli, nie je to všetko. Preto sme sa v tomto článku rozhodli hovoriť o rytme, ktorý vám pomôže rýchlo schudnúť.

Ako všetci vieme, vždy existovala alternatíva robenia vecí a strata hmotnosti nie je výnimkou. Pre zrýchlenie tohto procesu preto môžeme použiť rôzne metódy. To je to, čo sme dosiahli s týmto lahodným pretrepávaním na ananás, uhorku a zeler. Tento rytmus urýchľuje náš metabolizmus, čistí telo a zabraňuje zadržiavaniu tekutín.

Na druhej strane, tento nápoj je prínosom pre zdravie tým, že sa pripravuje s prírodnými zložkami. Týmto spôsobom sa vyhýbame nielen nebezpečným a nákladným chirurgickým zákrokom, ale tiež sa staráme o naše zdravie. Dbajte na nasledujúce pokyny, ako jednoducho pripraviť.

Čo budeme potrebovať

  • Uhorka ½
  • Zeler 3 stonky
  • Ananás 2 plátky
  • Otruby 1 polievková lyžica

Príprava a použitie

Prvým krokom je dôkladné umytie všetkých zložiek, ktoré budeme používať. Potom odlúpnite ananás a nakrájajte 2 plátky. Teraz nakrájajte zeler a uhorky na malé kúsky. Teraz vylejeme všetky zložky do mixéra a premiešame, kým sa nedosiahne homogénna látka. Ak chcete, môžete ho osladiť čajovou lyžičkou medu.

Tento závrat sa má užívať každý deň ráno na prázdny žalúdok. Týmto spôsobom budeme lepšie využívať svoje diuretické, satiace a depuračné vlastnosti. Aby ste to zobrali tak, ako sa tu spomína, spolu s vyváženou stravou a fyzickými aktivitami za 2 až 3 týždne uvidíte úžasné výsledky.

VÝHODY ZLOŽIEK :

Ananás:

– zabraňuje celulitíde a zlepšuje obeh
– má protizápalové vlastnosti
– je to prirodzený diuretikum
– je bohatý na vlákninu a má nízky obsah kalórií

Uhorky:

– je zložený z veľkého percenta vody, čo je ideálne pre hydratáciu a čistenie tela
– kontroluje hladinu LDL v krvi (zlý cholesterol)
– je bohatá na vlákninu a odstraňuje toxíny z tela

Zeler:

– je silným prírodným diuretikom
– znižuje opuch brucha
– má málo kalórií
-podporuje črevný tranzit

Existuje mnoho výhod pre naše zdravie konzumáciou tohto výživného rytmu. Takže nestrácajte svoj čas a začnite pripravovať tento bohatý dezert už dnes.

Ak je to jednoduché, zdieľajte ho vo svojich sociálnych sieťach.

ZDROJ:naturalcarebox.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>