Moja kardiologička vyčistila moje tepny a znížila vysoký krvný tlak len so 4 lyžicami tohto nemeckého lieku

Prírodné lekárstvo sa naozaj v popredí v poslednej dobe. Mnoho ľudí používa tieto lieky, pretože ich možno nájsť kdekoľvek, sú naozaj užitočné a nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky. Môžeme ľahko povedať, že sú efektívnejšie. Preto mnoho ľudí prestala používať lieky z lekárne. Sú bohaté na chemikálie a naplnia naše telo toxínmi.

Tu budeme diskutovať o receptoch, ktoré sa v tomto druhu liekov stali skutočne známe.

Je to starý nemecký recept, ktorý obsahuje tri úžasné, ale veľmi silné zložky: zázvor, cesnak a citrón. Všetky sú plné niektorých úžasných vlastností, ale keď ich skombinujete a vytvoríte 1 prostriedok, stanú sa výživnou bombou, ktorá vám môže priniesť zázraky!

Cesnak je bohatý na antivírusové, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti. Jeho hlavná zložka nazývaná allicín je látka, ktorá dokáže urobiť zázraky pre naše zdravie. Cesnak tiež obsahuje dostatok vitamínu B6, C, vlákniny a mangánu.

Zázvor je bohatý na antioxidanty. Môže nám pomôcť liečiť problémy s trávením, zmierniť zápal, rôzne typy bolesti atď. Citrón je bohatý na vitamín C. Jeho najzaujímavejšie vlastnosti sú, že je alkalický a reguluje pH v našom tele. 

Pozrite sa na náš starý nemecký recept, ktorý vám pomôže vyčistiť tepny a znížiť vysoký krvný tlak:

Čo potrebujeme:

  • 4 cm koreň zázvoru
  • 4 cesnakové strúčiky
  • 2 litre vody
  • 4 citróny

Príprava a použitie:

Najprv umyte zázvor a citróny dobre. Potom citróny nakrájame na plátky. Nastrúhajte zázvor, ako aj cesnak. Všetky ingrediencie skombinujte v mixéri. Zmiešajte ich, kým nedosiahnete homogénnu zmes.

Potom zmes preneste do hrnca a zohrejte. Pridajte vodu veľmi pomaly a nechajte ju vrieť. Nechajte zmes vychladnúť. Po ochladení ju prefiltrujte a vložte do fľaše. Uchovávajte ju v chladničke.

Vezmite si 1 pohár tohto nápoja na prázdny žalúdok každé ráno. Môžete si tiež zobrať ďalšie 2 hodiny predtým, než pôjdete do postele. Obnoví stav našich artérií vo veľmi krátkom čase a neblokuje ich. Náš krvný tlak bude regulovaný a stabilizovaný.

Nezabudnite si vždy pretrepávať nápoj predtým, ako ho zoberiete!

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>