Môj priateľ mi to povedal, že nemám jedinú vrásku a škvrnku na mojej tvári! Koža je zrazu neuveriteľne hladká

Tvár je jednou z najjemnejších častí celého tela a je najviac postihnutá starnutím. Začneme si všímať vrásky a škvrny na našej tvári.

 S cieľom bojovať proti nim sa veľa žien rozhodne podstúpiť operácie, ktoré sú nákladné a nie vždy účinné. Napriek tomu sa teraz môžeme spoliehať na oveľa lacnejšie prírodné prostriedky, ktoré nám môžu ponúknuť lepšie výsledky. V tomto článku vám predstavíme 3 masky, ktoré vám pomôžu bojovať proti vráskam a škvrnám na tvári vo veľmi krátkom čase!
 
  1. Maska z aspirínu a citrónu

Všetci vieme, že aspirín sa väčšinou skladá z kyseliny salicylovej. Vyššie uvedená zlúčenina má schopnosť preniknúť do pórov kože a eliminovať mŕtve bunky. Na druhej strane je tiež bohatá na protizápalové látky, ktoré znižujú začervenanie vyvolané z akné. Citrónová šťava je bohatá na vitamín C. Keď je kombinovaný s aspirínom, môžete získať prekvapujúce výsledky.

POTREBUJEŠ:

  • Aspirín (3 tablety)
  • Citrónová šťava (3 lyžice)

PRÍPRAVA A POUŽITIE:

Po prvé, musíme dobre rozdrviť aspiríny. Potom dajte získaný prášok do nádoby a premiešajte s citrónovou šťavou. Keď získame mäkkú pastu, použijeme ju na tvár a necháme pôsobiť 10 minút. Nakoniec opláchneme našu tvár dostatkom čistej vody.

  1. Maska z aspirínu, jogurtu a medu

Jogurt sa považuje za veľký zdroj draslíka, bielkovín a vápnika. To je dôvod, prečo je to veľmi dobré pre liečbu problémov s kožou tváre. Obsahuje tiež veľmi málo kalórií a obsahuje množstvo minerálov a nevyhnutných vitamínov pre zdravie.

POTREBUJEŠ:

  • Aspirín (5 tabliet)
  • Jogurt (1 polievková lyžica)
  • Med (½ polievková lyžica)

PRÍPRAVA A POUŽITIE:

Po prvé, musíme rozdrviť aspiríny. Teraz miešame všetky ingrediencie v miske na vytvorenie mäkkej pasty. Najskôr položíme handričku namočenú vo vlažnou vodou na našu tvár, aby sme otvorili póry. Potom vysušíme tvár a masku naneste, necháme ju pôsobiť 30 minút. Nakoniec opláchneme tvár vlažnou vodou.

  1. Teplá maska

POTREBUJEŠ:

  • Aspirín (3 tablety)
  • Teplá voda (3 lyžice)

PRÍPRAVA A POUŽITIE:

Po prvé, musíme zriediť aspiríny v hrnci s 3 lyžicami teplej vody. Potom zložky zmiešame a vytvoríme jemnú pastu. Teraz aplikujeme vyššie uvedenú pastu na našu tvár a necháme ju pôsobiť 10 minút. Nakoniec odstráňte masku veľkým množstvom čistej vody.

Každá z týchto masiek vám prinesie úžasné výsledky na vašu pokožku, takže neváhajte a začnite používať ich už dnes!

ZDROJ:homehealthyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>