Mix jednej kvapky oleja z oregána a trochu teplej vody – hotová almázia pre vaše pľúca. Táto bylina si poradí si s mnohými zdravotnými problémami

V niektorých ročných obdobiach ak veľmi kýchate a mávate často kašeľ to znamená , že to sú sezónne alergie. Tieto sa vyvíjajú ako akákoľvek iná alergia a robia imunitu citlivou na niektoré veci v okolí, samozrejme sezónne.

Alergie vás zhoršuje pri každodennej práci a aktivitách, ale väčšina z nich je len dočasná a pri liečení ľahko prechádza.

Oreganový olej je populárna bylinka a používa sa predovšetkým na huby na nechty, bradavice a podobne. Tiež viete, že to nie je dobré pre hlboké rezy alebo otvorené rany.

Oregano bojuje s mnohými problémami, ako je kandida, huby, rakovinové bunky, astma, kolitída, zápaly a alergie.

Tiež vyrovnáva hormóny a zmierňuje menopauzu.  V každom prípade ho potrebujete mať doma.

Tento olej je silný, používajte opatrne.

 ČISTENIE PĽÚC S OREGANOVÝM OLEJOM

Rozpusťte to doma a vdychujte výpary. Použite 2 kvapky na ruku a trieť dlane. Potom  rukami potierajte tvár a vyhnúť sa dotyku očí.

Alebo zmiešajte 1 kvapku oreganského oleja a medu do teplej vody, rýchlo sa premiešajte, pretože voda a olej sa oddelia. Pite 10 dní, to úplne stačí. Nepoužívajte ho v nadbytku, pretože mnohé baktérie v črevnej flóre môžu byť poškodené a pečeň môže byť toxická.

POZNÁMKA:

Oreganovým olejom sa musia vyhnúť dojčatá a deti. Aj tehotné ženy sa im môžu vyhnúť, mohlo by to znížiť cukor v krvi, tak ako aj diabetikovia sa musia taktiež vyhnúť alebo sa porozprávať s lekárom.

UPOZORNENIE:

Pred touto metódou sa porozprávajte s lekárom.

ZDROJ:remedieshouse24.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>