Medová voda je úžasným pomocníkom, a to hlavne v prípade, ak sa naučíme konzumovať ju hneď ráno

Medová voda – zdravie a krása navždy!

Každý vie o výhodách medu, ale veľmi málo ľudí vie o výhodách medovej vody. Dlho sa používa na zbavenie sa rôznych chorôb a na kozmetické účely. Používa sa len ako lahodný „živý“ nápoj pri stole. 

Ako vyrobiť medovú vodu? 

Jedna čajová lyžička medu riedená v pohári studenej vody. Získame 30% roztok medu, ktorý je rovnaký v zložení ako krvná plazma. Med vo vode tvorí klastrové väzby (štruktúry to). Zlepšuje jej liečivé vlastnosti. Medová voda sa rýchlo a úplne vstrebáva do tela. Účinok medovej vody, trávenie je normalizované. Zlepšuje prácu všetkých častí tráviaceho traktu. Zvyšuje imunitu. Chronický tečúci nos, bronchitída prechádza, skvapalňuje a hlien vychádza z pľúc (prirodzene cez črevo).

Parazity nemajú šancu


Všetky typy parazitov v tráviacom trakte nemajú radi žltú farbu. Ak sa ožarujú žltými lúčmi, prestali sa množiť. 

Na celulárnej úrovni dochádza k čisteniu celého organizmu. 

Antibakteriálny, protivírusový a antifungálny účinok sa zvyšuje. 

Práca hrubého čreva sa normalizuje. Je to dobrý nástroj na obnovenie črevnej mikroflóry a na odstránenie dysbiózy. 

Enurézia prebieha. Med je hygroskopický, zbiera vodu, takže v noci vylúči obličky a močový mechúr. 

Med na terapeutické a preventívne účely by sa mali opiť ráno na prázdny žalúdok. Pite nalačno pohár medovej vody. To je veľmi dôležité. Žalúdočný zvierač sa ihneď otvorí a tekutina vstúpi do čreva, po ktorej sa absorbuje do krvi. 

Čistite tvár touto vodou. Vyživuje pokožku, je jemná, zamatová a jemná. Je to prírodná kozmetika. Najstaršia a najmodernejšia súčasne.

ZDROJ:liveinternet.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>