Máte tieto malé bradavice? Máme recept, ktorý potrebujete na ich odstránenie a za 5 dní po nich nebude ani stopy

Pozriete sa dnes do zrkadla a zistíte, že máte bradavice na krku? Predstavujeme si vašu tvár plnú znechutenia. Nikto nemá rád túto vadu na koži, ktorá je neatraktívna a často nepríjemná a bolestivá.

Ale ako vznikla bradavica? Príčiny, ktoré spôsobujú výskyt bradavíc, sa môžu meniť: obezita, genetická predispozícia a dokonca aj cukrovka môžu spôsobiť výskyt týchto neškodných stavov kože, ale mali by sme ich definitívne odstrániť.

Zvyčajne sa objavujú počas tehotenstva z dôvodu hormonálnych zmien, ktoré sa vyskytujú v tele.

Zvyčajne sa objavujú v dospelosti a vo veľmi špecifických zónach, kde je ružová koža s vlastnou kožou, napríklad podpaží, krku, hrudníka a na očných viečkach.

Metódy, ktoré dermatológovia používajú na odstránenie bradavíc, môžu byť bolestivé a nákladné, a preto chceme dnes pomôcť vám eliminovať tieto nepríjemné bradavice z vašej pokožky ekonomickým, jednoduchým a efektívnym spôsobom.

 

Budete potrebovať:

  • jablkový jablkový oct
  • nejakú bavlnu
  • špáradlo

Postup:

Jednoducho vezmite špáradlo, zakryte jeden koniec kusom bavlny, ktorý zodpovedá povrchu bradavice, ktorú chcete odstrániť, a namočte ju do octu jablčného muštu. Vypustite nadbytočný ocot a na chvíľu dajte navlhčenú bavlnu na bradavicu a nechajte ju vysušiť.

Tento postup opakujte niekoľkokrát denne, až kým bradavice nezmizne a po piatich dňoch alebo týždni sa odlupuje od pokožky. Ak máte pocit, že to nepomáha, nebojte sa, pretože v nasledujúcich dňoch určite zmizne.

Je dôležité poznamenať, že táto liečba by sa nemala používať na bradaviciach na očných viečkach, pretože by mohla spôsobiť podráždenie.

ZDROJ:homeremediesgarden.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>