Máte problém otehotnieť? Nezúfajte, tieto účinné byliny liečia neplodnosť u mužov a žien

Ak chcete liečiť neplodnosť úspešne, najprv by ste mali nájsť koreň problému a určiť jeho hlavnú príčinu. U žien je často neplodnosť spôsobená polycystickými vaječníkmi, hormonálnymi poruchami, stresujúcim životným štýlom, zatiaľ čo u mužov sa problém zvyčajne vyskytuje v prípadoch zníženého počtu spermií, zlej pohyblivosti a abnormálnej štruktúry spermií.

Ktoré bylinky vám môžu pomôcť?

Ak si myslíte, že ste vyskúšali všetko a na ceste ešte nie je žiadne dieťa, skúste použiť niektoré bylinky, o ktorých sa predpokladá, že liečia neplodnosť a pomáhajú pri počatí. Od staroveku ľudia používali na riešenie tohto problému rôzne rastliny.

Kadidlo

Kadidlo, získané zo živice, sa používa už tisícky rokov ako silný spojenec v boji proti neplodnosti. Veda dokazuje, že keď je živica zahrievaná, jej fenoly majú antiseptické vlastnosti a poskytujú utišujúci a dezinfekčný účinok. Vo východnej medicíne liečba neplodnosti žien zahŕňa masáž žalúdka a kadidlo a liečba pre mužov zahŕňa masáž celého tela. Kadidlo sa môže použiť aj na inhaláciu, pretože keď sa inhaluje, jeho liečivé a liečivé látky prechádzajú priamo do krvného obehu.

Čučoriedky

Chabý strom má maličké kvety, ktoré cítia rovnako ako korenie a majú silu umiestniť estrogén a progesterón do správnej rovnováhy. Štúdie preukázali, že ženy, ktoré užívajú doplnky založené na čučoriedkach, tehotné len niekoľko mesiacov po začatí liečby.

Kmín

Vo východnej medicíne ľudia používajú po stáročia čierny kmín na liečbu neplodnosti, zníženej maternice, bolestivé menštruácie a tiež sa domnievajú, že sú silnými afrodiziakmi.

Zelený čaj

Diskusia o zelenom čaji bola veľa, kedy sa neplodnosť dostala k téme a nie je známa iba jej utišujúcim účinkom, ale zelený čaj tiež pomáha pri procese úbytku hmotnosti a najnovšie štúdie zistili, že aj vyliečia neplodnosť. Ženy, ktoré pijú jednu šálku zeleného čaju každý deň, zvyšujú šancu na počatie.

Šalvia

Šalvia je jednou z najobľúbenejších bylín a jeho hojivé vlastnosti boli do značnej miery diskutované. Jeho latinský názov (Salvia officinalis) znamená „zachrániť sám seba“ tiež pripomína rastlinnú moc. Obaja muži a ženy, ktoré majú problémy s neplodnosťou, by mali piť šalviový čaj.

ZDROJ:goodmorningcenter.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>