Máte dvojitú bradu? Zbavte sa jej bez plastickej chirurgie!

Krk je časťou tela, ktorej najčastejšie nevenujeme pozornosť, kým časom celkom upúta našu pozornosť na jej previsnutý vzhľad. Existuje veľa faktorov, ktoré spôsobujú výskyt veľmi nežiaduceho účinku, čo je dvojitá brada , ale našťastie poznáme niekoľko prírodných spôsobov, ako postupne znižovať jej viditeľnosť.

V tomto článku vám ukážeme niekoľko tipov, ktoré eliminujú dvojitú bradu úplne prirodzeným spôsobom pomocou niekoľkých jednoduchých cvičení a zmenia váš životný štýl a niektoré návyky – čo vám tiež pomôže zlepšiť vaše celkové zdravie a pohodu.

Dvojitá brada – zbavte sa toho bez plastickej chirurgie!

Máte nadváhu

Keď je dvojitá brada obzvlášť zreteľne viditeľná, často sa stáva, že je spôsobená nadmerným prírastkom hmotnosti vášho tela, takže prvým krokom k zníženiu jej viditeľnosti je zastavenie procesu prírastku hmotnosti a ak je to možné, strata nadbytočnej hmotnosti.

Aby ste znížili nevzhľadný vzhľad spôsobený dvojitou bradou, mali by ste začať vyváženú stravu a znižovať porcie konzumované pri večeri, čo je zvyčajne najkrmnejšie jedlo počas dňa.

Ak je vaša dvojitá brada spôsobená nadváhou, budete ju môcť ľahko skontrolovať – ​​stačí otvoriť ústa.

Preto vám predstavíme niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu schudnúť bez toho, aby ste príliš obetovali:

  • Jedzte viac vlákniny vrátane ovocia, zeleniny, strukovín, celých zŕn, sušeného ovocia, semien a orechov.
  • Vyvarujte sa vyprážaniu potravín, cukru, mliečnych výrobkov, spracovaného alebo tučného mäsa a koláčov.
  • Ku každému jedlu pridajte zeleninový šalát.
  • Vypite pohár vody pol hodiny pred každým jedlom.
  • Opatrne prežúvajte jedlo a jete pomaly, zatiaľ čo sa tešíte z každého uhryznutia. Vďaka tomu sa budete cítiť naplno rýchlejšie.

Je vaša dvojitá brada spôsobená ochabnutou pokožkou?

V mnohých prípadoch, podbradok zdá ê kvôli laxnosť pleti na tvári a krku, a nie z dôvodu nadmerného telesného tuku. Môže to byť spôsobené napríklad náhlou stratou hmotnosti, procesmi starnutia a dokonca aj genetickými podmienkami.

V tomto prípade by ste však mali začať jesť viac bielkovín, čo vám umožní posilniť vaše kožné tkanivo – môžete jesť zviera (nachádzajúce sa v mäse, rybách, vajciach, mliečnych výrobkoch) a zeleninu (strukoviny, sušené ovocie, huby, spirulina). atď.).

Môžete tiež začať používať homeopatické potravinové doplnky prírodného pôvodu, ktoré vám pomôžu obnoviť pevnosť tkanív tela. Nielen v oblasti krku, ale všeobecne vo svalovom tkanive. Tento doplnok sa nazýva fluorid vápenatý D12.

Vezmite tri tablety a vložte ich pod svoj jazyk, urobte to trikrát denne medzi jedlami. Vyhnite sa nápojom a silným arómam, ako je mäta (vrátane gumy a zubnej pasty). Fluorid vápenatý môžete užiť dva mesiace. Po uplynutí tohto obdobia si urobte prestávku a potom celý postup zopakujte na ďalšie dva mesiace.

Hydratuje a čistí pokožku

Bez ohľadu na dôvod, prečo máte dvojitú bradu, je v každom prípade dôležité zaistiť primeranú úroveň hydratácie, regenerácie a hlbokej výživy pokožky, ktorá vám umožní efektívnejšie odstraňovať odumreté bunky hornej vrstvy pokožky, obnovovať a spevňovať.môže uskutočňovať pomocou produktov prírodného pôvodu, ako je soľ, cukor alebo sóda . Mali by ste to robiť raz týždenne.

Čistenie pleti sa môže uskutočňovať pomocou produktov prírodného pôvodu, ako je soľ, cukor alebo sóda. Mali by ste to robiť raz týždenne.

Jemne pretrite vlhkú pokožku krúživými pohybmi končekmi prstov najmenej jednu minútu, potom ju vysušte a potom naneste zvlhčujúci produkt.

Pokožka by mala byť zvlhčená raz – dvakrát denne rastlinnými olejmi určenými na tento účel, napríklad kokosovým, mandľovým, pupalkovým džúsom, jojobou atď.

Použite tento čas na jemnú masáž pleti, ktorá vám pomôže odstrániť dvojitú bradu. Palcom a ukazovákom masírujte celú oblasť brady zdola nahor a jemne napnite pokožku.

Cvičenie na odstránenie dvojitej brady

Nakoniec prišiel čas na diskusiu o kľúčovom prvku, ktorý prispieva k zníženiu nežiaduceho účinku, ktorým je dvojitá brada, bez ohľadu na dôvod jej vzhľadu, t.j. cvičenie. Iba 10 minút denne, je však potrebná pravidelnosť.

  • Keď sedíte alebo stojíte, zdvihnite oči a hlavu smerom k stropu a zároveň zdvihol bradu. Keď ju vytiahnete čo najviac, previnte pery do bežnej hubice a na niekoľko sekúnd ju držte v tejto polohe. Budete môcť jasne cítiť napínanie brady.
  • Opatrne otočte hlavu nabok, držte niekoľko sekúnd a potom opakujte to isté, ale naopak.
  • Položte tenisovú loptu pod bradu a pritlačte ju k hrudi. Použite toľko sily, koľko môžete, keď sa snažíte stlačiť loptu. Toto cvičenie zopakujte niekoľkokrát, aby ste dosiahli maximálny účinok.
  • Žuvačka je účinné, ale zároveň jednoduché cvičenie, ktoré pomáha zlepšovať tvar brady. Vyhnite sa však žuvačkám obsahujúcim cukor.

ZDROJ:krokdozdrwia.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>