Máte bradavice? To nie je žiadny problém, vieme, ako sa ich zbaviť raz a navždy! Možno nájdete vhodnú možnosť, pre seba!

Kožné fibrómy alebo bradavice sú benígne kožné klíčky, ktoré sa často mýlia s materskými znamienkami. Napriek tomu, že nie sú veľmi nebezpečné, ale vytvárajú estetický problém pre ľudí, ktorí ich majú. Vo všeobecnosti je to ich nepríjemný vzhľad, ktorý obťažuje ľudí a robí ich zbaviť sa tohto kozmetického problému čo najskôr.

Ak sa po odstránení bradavice obávate o zdravotné riziká, musíte sa najprv pozrieť, aký druh bradavice je. Je potrebné určiť, či ide o vírusovú bradavicu, infekčnú bradavicu (pravdepodobne spôsobenú HPV) alebo jednoducho benígny kožný fibróm. Existujú tiež bradavice nazývané filamentózne bradavice, ktoré sú vírusové bradavice, ktoré majú tendenciu sa rozťahovať a zvyčajne sa nachádzajú na podpazuší alebo na krku.

 

Ak si všimnete zvýšenie ich počtu, je potrebné začať premýšľať o ich odstránenie, pretože okrem estetického a neatraktívneho vzhľadu, môžu spôsobiť problémy a spôsobiť podráždenie a krvácanie. Mali by ste sa poradiť s dermatológom, aby ste určili správny priebeh liečby v závislosti od typu bradavice, ktorú chcete odstrániť. Môžu ponúknuť ich úplné alebo čiastočné odstránenie, čím sa zmenšia. Kryoterapia (liečba kvapalným dusíkom) je najbežnejšou a široko používanou metódou odstraňovania bradavíc a váš dermatológ pravdepodobne ponúkne práve to. Avšak predtým, ako sa vystavíte tomuto druhu liečby, mali by ste vykonať nezávislú štúdiu a získať informácie o druhoch liečby, možných jazvách, vedľajších účinkoch, ako aj cenovom rozmedzí každej liečby.

Prírodné liečivá

Lastovičník?

Ak váš dermatológ schválí, môžete tiež skúsiť alternatívny prístup, niektoré prírodné lieky, ktoré môžu byť účinné pri ich odstraňovaní. Mnoho ľudí chváli, šťavy lastovičníka alebo jeho tinktúry kvôli výkonu, takže si môžete vyskúšať sami . Túto rastlinu, by ste mali aplikovať dvakrát denne priamo na bradavicu.

Lepiaca páska?

Štúdia účinnosti liečby lepiacou páskou a tekutým dusíkom v roku 2002 vykonala skupina výskumníkov. Výskumníci poučili pacientov, aby nalepili lepivú pásku na bradavicu a odstránili mŕtvu kožu pemzou, čo viedlo k úspešnému odstráneniu 85% pacientov trpiacich bradavicami.

Kyslé jablko?

Môžete odstrániť bradavicu doma, ak každý deň budete trieť bradavice so šťavou z veľmi kyslého, čerstvého jablká. Postupne sa bradavice zmenšujú a zmenšujú. Za 10 dní by mali úplne zmiznúť.

Ďalšie zaobchádzanie s kvapalným dusíkom sa ukázalo ako účinné v 60% prípadoch.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>