Mastná pleť je veľký problém! Vieme 5 jednoduchých tipov, ako sa jej ľahko zbaviť

Chronicky mastná pleť je tiež často prepojená s veľkými upchanými pórmi a vyrážkami. Dôvodov, prečo máte mastnú pleť, môže byť viac. Najčastejšie za to môže samotná dedičnosť.
U takéhoto typu pleti sú mazové žľazy priveľmi aktívne a produkujú viac oleja, ako je potrebné. Olej sa ukladá na tvári a vytvára mastný lesk. Póry sú zväčšené a koža má zhrubnutý vzhľad.

Ako sa mastnosty najrýchlejšie zbavíte?

 

1. Umyte si tvár so studenou vodou: Umyte si tvár 7-8 krát len ​​so studenou vodou, nepoužívajte veľa mydla, ale niekoľkokrát denne používajte organické čistiace prostriedky na tvár.

2. Magická soľ: pri umývaní tváre pridajte do vody vodu soľ. Soľná voda absorbuje nadbytočný olej.

3. Rozmaznávajte svoju tvár: po umytí tváre jemne osušte. Ľahkými pohybmi, pretože by to mohlo poškodiť vašu pokožku. Okrem toho, ak máte akné, mohli, by ste sa poškriabať. Buďte tak opatrní s pokožkou, ako je to možné.

4. Kúpiť toner na kožu: musíte vykonať denné čistiace-tonické postupy, t.j. očistite tvár čistiacim mliekom; potom naneste toner na tvár. Toner úplne čistí pokožku a jej póry a tiež znižuje veľkosť pórov. Tým sa zníži šanca na akné. Okrem toho kúpte hydratačný krém na mastnú pokožku a zvlhčite pokožku po tonizácii.

5. Domáca náprava: Vezmite uhorkovú šťavu. Potom pridajte niekoľko kvapiek medu a naneste na tvár. Okamžitý účinok na tvár nájdete.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>