Masírujte svoju pokožku hlavy s týmto olejom – nevypadne vám už ani jeden vlas

Máte obavy z hojného vypadávania vlasov? Snažíte sa obnoviť krásne a nádherné vlasy? Recept na tento wellness olej je pre vás! Na rýchly rast vlasov sú k dispozícii iba 3 jednoduché prísady. Postup sa môže vykonať bez opustenia domova.

Dámy, mali by ste určite vyskúšať tento jednoduchý, ale veľmi efektívny spôsob. Áno, veľa žien po celom svete skúšalo tento prostriedok a sú ohromení výsledkami. Tiež tvrdia, že je to starodávny recept, ktorý je mimoriadne účinný pri riešení problémov s vypadávaním vlasov. Táto jednoduchá zmes troch zložiek pomôže vyživovať pokožku hlavy a tiež stimuluje zdravý rast vlasov.

Tým, ak už bolo povedané, budete potrebovať 3 jednoduché ingrediencie:

  • kokosový olej 
  • cibuľa 
  • cesnak

Príprava:

To je veľmi jednoduché – po prvé, musíte nakrájať 1 cibuľu a 5-6 strúčiky cesnaku jemne. Do malej misky pridajte 1/2 šálku kokosového oleja. Potom je potrebné pridať jemne nasekaný cesnak a cibuľu, kým sa olej nezohreje. Nechajte ju ohriať asi 5-10 minút. Potom vypnite teplo a nechajte zmes ochladiť na izbovú teplotu.

Ako používať:

Tu je to, čo musíte urobiť: použite túto zmes na pokožku hlavy a nechajte na vlasoch 1 hodinu, potom si umyte vlasy ako obvykle. Budete ohromení výsledkami.

Je to naozaj veľmi užitočná zmes. Vaše vlasy budú vyzerať úžasne! Nezabudnite zdieľať s priateľmi.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>