Mám 68 rokov a mávala som príšernú bolesť kĺbov – toto bolo riešenie, ktoré odstránilo tento problém a môžem opäť normálne chodiť! Bolo to ľahšie ako som si myslela

Ak máte často bolesť kolena, máte ťažkú ​​chôdzu a strávite veľa času v posteli kvôli bolesti, potom dnes chcem ukázať tú najlepšiu prírodnú liečbu. Týmto budete bojovať s týmito strašnými bolesťami a budete môcť opäť chodiť a chodiť vo svojom každodennom živote normálne.

Tento liek môžete použiť ako nápoj aj ako masť, najlepšou časťou toho je to, že si ho môžete urobiť sami z pohodlia vášho domova, s ingredienciami, ktoré pravdepodobne máte v chladničke. Takže ak chcete ukončiť tieto strašné bolesti, prečítajte si ich až do konca a naučte sa ich pripraviť.

Bolesť kĺbov je stále problém, ktorej tradičná medicína ešte nedokázala poskytnúť konkrétnu a účinnú odpoveď. Doteraz existujú iba lieky na zmiernenie kĺbového nepohodlia prostredníctvom protizápalových liekov, ktoré môžu mať určité účinky.

Choroby ako osteoartritída alebo artritída, ktoré spôsobujú bolesť kĺbov takmer trvale, je veľmi ťažké liečiť.

Tieto choroby vedú k definitívnej a bezpečnej nehybnosti, preto sú títo ľudia nútení používať palice alebo ležať.

Z tohto dôvodu musíme spomenúť, že existuje veľmi účinný ruský liek v prírodnej medicíne, ktorý pomôže pri bolestiach kĺbov, okrem toho, že sa snaží spomaliť progresiu ochorenia. Preto vám dnes ukážeme, ako ju pripraviť.

Liečba bolesti kĺbov

zloženie:

  • 1 baklažán
  • 1 liter vody

Príprava:

V hrnci varte vodu. Odstráňte z tepla a umiestnite plátky baklažánu do horúcej vody. Nechajte vodu ochladiť a keď ste dosiahli izbovú teplotu, pripravte ju. Najprv  je potrebné skladovať 750 ml tejto zmesi a zvyšok uchovávať v inej nádobe.

Pre vnútorné použitie:

750 ml, ktoré ste odložili predtým, mali by ste ho rozdeliť na tri časti v priebehu dňa nasledujúcim spôsobom: jeden si vezme prázdny žalúdok, druhý sa podáva pred obedom a posledný pred spaním.

Pre vonkajšie použitie:

Do zvyšných 250 ml by ste mali pridať 50 ml olivového oleja. Dobre premiešajte obe prísady a aplikujte na bolestivé oblasti pred spaním.

Je potrebné, aby boli postihnuté oblasti v teplej polohe, najlepšie je umiestniť handričku s obväzom, aby sa udržala na mieste a v teple.

Vždy sa poraďte so svojím lekárom o akýchkoľvek otázkach týkajúcich sa zdravotného stavu.

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>