Mala som na nohách veľa kŕčových žíl, ale v krátkom čase som sa ich zbavila s týmto všeliekom

Starostlivosť o pleť závisí od niekoľkých vecí, pamätajte, že pokožka je odrazom stavu nášho zdravia. Je to veľká výhoda, pretože pokožka nás často varuje, keď niečo nie je v poriadku. Toto je druh úzkosti, ktorý nám telo dáva, aby zabránilo akejkoľvek chorobe. Hoci musíme byť úprimní a uvedomujeme si, že ľudia vnímajú pokožku ako niečo estetické a nie ako faktor zdravia.

Faktory ovplyvňujúce zdravý vzhľad

Kŕčové žily sa vyskytujú, keď sa žily rozplývajú a naplnia krvou, zdajú sa opuchnuté a majú modro-červenú alebo fialovú farbu. Často ublížia.

Táto choroba je veľmi častá, najmä u žien. Približne 25% všetkých dospelých žien má kŕčové žily.

Dôvody ich vzhľadu na nohách

Kŕčové žily sa vyskytujú vtedy, keď žily nefungujú správne. Žily majú jednosmerné ventily, ktoré zabraňujú pretečeniu krvi v opačnom smere. Keď sú tieto ventily zasiahnuté, krv sa začne hromadiť v žilách.

Kŕčové žily často postihujú nohy, pretože tieto žily sú vzdialenejšie od srdca a gravitácia bráni obehu.

Medzi možné príčiny kŕčových žíl patria:

  • Tehotenstvo
  • Menopauza
  • Po 50 rokoch
  • Státie dlhý čas
  • Genetika

Symptomatológia kŕčových žíl

Hlavné príznaky kŕčových žíl sú veľmi nápadné, deformované žily, zvyčajne na nohách. Môžete mať tiež bolesť, opuch, ťažkosť a bolesť v rozšírených žilách alebo okolo nich.

V niektorých prípadoch sa môžu objaviť opuch a zmena farby. V závažných prípadoch môže dôjsť k krvácaniu žíl a vzniku vredov.

Liečba

Existuje mnoho prírodných liekov, ktoré vám pomôžu znížiť závažnosť kŕčových žíl spolu so svojimi príznakmi bezpečným a účinným spôsobom. V tomto článku sa budeme zaoberať ako liečiť tieto kŕčové žily pomocou úžasnej prírodnej zložky jablčného octu.

Jablkový ocot je prirodzený tonikum s vazodilatačnými a protizápalovými vlastnosťami, čo pri pravidelnom používaní znižuje výskyt kŕčových žíl.

Jeho vonkajšia aplikácia má analgetický a relaxačný účinok, ktorý môže byť užitočný pre príčiny bolesti a stuhnutia.

Ako variť jablčnýocot na liečbu kŕčových žíl?

zloženie:

  • Sklenená nádoba s vekom
  • 5 zelených paradajok
  • Obväzy
  • 1 pohár jablčného octu

Príprava:

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je odstrihnúť paradajky na kúsky a potom ich dať do pohára octu. Nechajte ho na tmavom mieste po dobu 48 hodín. Nezabudnite, že fľaša by mala byť uzavretá.

Ako používať

Keď prejde 48 hodín a váš liek je pripravený, umiestnite paradajky na kŕčové žily a pripevnite obväz. Nechajte 40 minút, potom odstráňte a umyte si nohy studenou vodou, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Musíte to robiť denne 2 týždne bez prestávky a postupne dostanete očakávané výsledky.

Ocot so zelenými paradajkami je akýmsi „antidotom“ pre pokožku. Táto „protilátka“ okrem toho, že pomáha pri obehu a zlepšovaní všetkých problémov v tejto oblasti, spôsobuje, že žily postupne zmiznú.

Okrem toho odporúčame piť veľa vody a vykonať množstvo aktivít na miernenie  bolesti a zabránenie zhoršovaniu kŕčových žíl.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>