Mal som pred operáciou, začal som užívať tento nápoj a za 6 dní som úplne vyčistil svoje obličky a odstránil z nich kamene a zvyšky piesku

Bývalý keramik na dôchodku zdieľal svoj príbeh, v ktorom vysvetlil, čo je prirodzená cesta len za šesť dní, kým sa úplne odstráni obličkový kameň a zvyšky piesku, a tak si vyčistil otvory sedimentu.

V nasledujúcom texte budeme čítať jeho príbeh a recept:

Odstránil som svoj pomerne veľký obličkový kameň v tvare trochu väčšej ako zrno pšenice tým, že som nasledoval môj veľmi jednoduchý recept:

– 100 ml citrónovej šťavy

– 100 ml olivového oleja z lekárne

– 100 ml piva

Postup:

Nalejte všetky prísady do fľaše a vypite ráno na prázdny žalúdok – asi 50 ml.

 Užívanie:

Najprv pretrepte fľašu pred použitím a za šesť dní sa začne pohybovať kameň, zatiaľ čo piesok sa začne pohybovať po troch až štyroch dňoch!

Odporúčal som tento recept mnohým ľuďom a všetky sa im podarilo a dali mi pozitívnu spätnú väzbu, takže som si istý, že to funguje.

Poznámka: Citrónovú šťavu je potrebné extrahovať stlačením citróna – nepoužívajte kúpené balenie, balené do fľaše.

Takže neškodí ho vyskúšať, pretože všetky zložky sú prirodzené a nemajú žiadne vedľajšie účinky, ale je našim odporúčaním venovať pozornosť veľkosti kameňa!

Kameň by nemal prekročiť 15 mm, pretože pri výstupe z tela môže spôsobiť väčšie škody.

Nezabudnite zdieľať tento článok so svojimi blízkymi, alebo kto môže mať prospech z týchto informácií. Ďakujeme, že ste si prečítali našu stránku.

ZDROJ://mrhealthyguru.com/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>