Majte starnutie pod kontrolou, tu je kľúč k spomaleniu starnutia

Každý vie, že čas sa nezastaví. Starostlivosť o vaše telo je však hlavnou zárukou zdravia nášho tela, a to tak na vonkajšej, ako aj vnútornej úrovni. Naša nálada je zobrazená vo vzhľade, a to je zase neoddeliteľne spojené s výživou. V tomto článku vám povieme asi 14výrobkov, ktoré bojujú proti starnutiuExistuje veľa prírodných produktov, ktoré musíme prijať v záujme boja proti vplyvu času na telo a budete mať hladký a mladistvú pleť bez vrások. Niektoré z nich jeme denne a sú pomerne lacné. Ak chcete zvýšiť ich účinnosť, stačí zvýšiť ich množstvo v každodennej strave.

Olivový olej

Olivový olej použiť v jedle sa stala celkom obyčajná vec, pretože teraz je možné zakúpiť za relatívne nízku cenu. Medzi mnohých výhod odbyt olivového oleja – pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém, čo má vplyv na zníženie tlaku. Okrem toho tento olej zabraňuje rakovine prsníka a hydratuje pokožku.

Čerešne

Vzhľadom fytochemické prvky čerešne majú protizápalové vlastnosti a pôsobia ako antioxidačné. Toto ovocie dobre bojuje s artritídou a osteoartritídou. Čerešne sa odporúčajú na srdcovne choroby, ako dobre to čistí tepny z tukov.

Zelená listová zelenina

Zeler, kel, brokolica, hlávkový šalát a petržlen – bohatým zdrojom antioxidantov, ktoré bojujú s hlavnou príčinou starnutia buniek – voľnými radikálmi. Táto zelenina pomáha pri liečbe infekcií močových ciest, zažívacích ťažkostí, anémia a bolesti zubov.

Avocado

Avocado – zdroj mononenasýtených mastných kyselín, účinná v boji proti prebytok cholesterolu.

A s vitamínom E, avokádo udržuje pokožku hladkú ako súčasť mnohých masiek a prostriedkov pre kožu alebo vlasy.

Cesnak

Cesnak je často odporúča použiť pre prevenciu srdcových ochorení a rakoviny. Vyvažuje hladinu cholesterolu a zlepšuje krvný obeh.

Ovsené vločky

Toto krmivo je obzvlášť cenné na úbytok hmotnosti a spaľovanie tukov vzhľadom na obsah vlákniny, ktorá otupiť chuť k jedlu. Okrem toho môže ovsená múčka mastných kyselín predchádzať rakovine.

Jahody

Jednou z funkcií týchto plodov je anestetikum, protizápalový účinok a udržiavanie dobrého stavu obehového systému. Šošovka

Bobule ako jahody, čučoriedky a maliny majú vysokú koncentráciu antioxidantov.

Šošovica

Aby ste mali silné kosti a svaly pomôže šošovica, pretože sú bohaté na železo. Šošovica zlepšuje funkciu čreva a klescenosť obilnín je skvelá pre stravu.

Zázvor

Koreň zázvoru dobre reguluje proces trávenia a krvného obehu. Perfektne vhodný na liečbu bronchitídy, zápalu pľúc, chrípky a zmäkčenia bolesti pri reumatizme.

Losos

Losos, nasýtený komplexom omega-3 tukov, pridáva dôležité živiny do nášho tela. A antioxidanty tohto výrobku sú zodpovedné za obnovu a hydratáciu pokožky.

Zelený čaj

Prvá výhoda používania tohto čaju sa týka srdca. Rovnako ako všetky ostatné uvedené výrobky, zelený čaj je antioxidant, ktorý je zodpovedný za boj proti starnutiu a ochrane pokožky. Zelený čaj je vhodný pre tých, ktorí chcú schudnúť, pretože urýchľuje metabolizmus a zlepšuje fungovanie nervového systému. Vhodné na prevenciu Alzheimerovej choroby. Okrem toho tento čaj zaobchádza s popáleninami na koži. 

Paradajky

Paradajky chránia naše telo pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia, ktoré zabraňujú spáleniu pokožky.

Vďaka karotenoidovému lykopénu rajčiaky majú pozitívny účinok na pokožku a chránia pred vznikom vrások. 

Je dôležité mať na pamäti, že pridanie všetkých týchto produktov do stravy je tiež dôležité, aby ste nezabudli na normálny spánok. Vyhnite sa alkoholu, tabaku a nadmernému vystaveniu ultrafialovému žiareniu.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>