Magická voda, ktorá spaľuje tuky, tento recept bude pre vás nenahraditeľným doplnkom stravy

Mnohí nedávno zaznamenali agitáciu okolo vody, ktorá spaľuje tuky. Ale ako presne môže voda odstrániť tuk z vášho tela? Je celkom zrejmé, že voda nie je nejakým magickým doplnkom stravy.

Ako sa rozkladajú tuky?

Vaše telo potrebuje dostatok vody denne, aby zostalo hydratované a očistené od nežiaducich minerálov. Tukové vklady, ktoré tvoria, sú veľmi ťažké prelomiť a odstrániť, ale cvičenie a správna výživa môžu v tejto veci veľmi pomôcť.

 
Tuk je rozdelený, keď ho telo použije na uvoľnenie energie. A energia, ktorú často potrebuje, keď sa aktívne pohybujete. Triglyceridy sú teda odstránené z tukových buniek. Sú rozdelené na mastné kyseliny a glycerol a potom sa absorbujú do svalového tkaniva a vnútorných orgánov, kde sa rozpadajú aj rôznymi chemickými procesmi. Ak sa produkty, ktoré zostali z týchto chemických procesov, nepoužívajú ako zdroje energie, orgány ich vnímajú ako odpad a z neho sa odstránia. Na to je voda.

Úloha vody

Voda je vozidlo, ktoré sa používa na odstraňovanie takéhoto odpadu z tela. Zvyšné minerály po odbúravaní tuku sa odstránia pomocou vody, ktorú pijete každý deň. Voda prenáša tieto odpady do močového mechúra a potom sa vylučuje močom. Naše telo je naozaj úžasné! Je veľmi dôležité piť dostatok vody každý deň, aby ste udržali normálnu úroveň vlhkosti v tele a podporili štiepenie a odstránenie tukových buniek. Mnohé zdroje hovoria, že by ste mali vypiť aspoň osem pohárov vody denne, ale táto hodnota sa môže značne líšiť v závislosti od toho, ako často cvičíte a dokonca aj od teploty vonku. Pokúste sa neustále piť vodu po celý deň a dávať prednosť pred džúsom, sódou alebo sladkými nápojmi, pretože v skutočnosti, ďalej dehydrujete telo. Často nedostatok energie počas dňa a dokonca aj bolesti hlavy sú výsledkom miernej dehydratácie. Preto je dôležité vyvinúť úsilie a piť viac vody.

Recept na vodu spaľujúcu tuky

-2 litre čistej vody
-1 mandarínka
-1 / 2 nakrájaného grapefruitu
-1 krájaná uhorka
-4 výhonky mäty piepornej (listy)
-ľad z čistej vody

Zmiešajte všetky ingrediencie v džbáne predtým, ako si chcete pospať a piť ďalší deň. Na varenie používajte iba ekologické výrobky. Ak nie sú pre vás k dispozícii, pred pridaním do vody dôkladne umyte výrobky.

Ako to funguje?

– Mandarínka zvyšuje citlivosť na inzulín, stabilizuje hladinu cukru v krvi. Pretože obsahuje veľa vitamínu C, zvyšuje spaľovanie tukov počas cvičenia.
– Grapefruit zvyšuje metabolickú energiu a spája tuk.
– Uhorka vám pomôže cítiť byť nasýtený. Okrem toho je vynikajúcim diuretikom, ktorý zabráni nadúvaniu a zadržiavaniu tekutín.
– Mäta pomáha pri trávení.

Venujte pozornosť! Bežná pitná voda alebo dokonca tento recept nie je schopný sám sa vyrovnať s tukom. Musíte byť naďalej fyzicky aktívny a robiť cvičenia, ktoré pomáhajú rozložiť tuk, ktorý vaše telo môže používať neskôr. Veľkú úlohu zohráva správna výživa. Nejde o obmedzenie kalórií. Len sa uistite, že budete jesť zdravé, chudé, celé jedlo. Aspoň tento recept Vám prinesie extra živiny po celý deň a pomôže zaistiť, že pijete dostatok tekutín.

Užite si to!

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>