Magická a jednoduchá metóda, ako dosiahnúť nádherne štíhly pás, počas pár dní

Ahoj, dievčatá!
Na zálade o nezvyčajnom uzdravovaní seba, píšem tento príspevok. Lenže dnes sa budem dotýkať uzdravenia a vytvárania krásy zvnútra. Pýtate sa: „Ako je to možné?“ Teraz vám poskytnem chvíľku premýšľania a budem pokračovať. Zaujímalo by ma, či by ste mohli premýšľať o tejto metóde, ktorú vám ponúknem ?!

Tak!
Toto magické cvičenie, vykonávam denne. Jednoducho povedané, je už tak silno návykové, že ho robím pomaly celý deň a to pri akéjkoľvek činnosti a jednoducho si bez nej nemôžem predstaviť moje ráno.

Je to jednoduché, nevyžaduje veľa úsilia, ale úspech je obrovský!

Neviem, čo ako by som to nazvala? Nech sú to vlny brucha. Urobte to na prázdny žalúdok alebo po dvoch hodinách po jedle. Postavte sa rovno a začnite vykonávať zvlnené pohyby brucha. Vaše brucho by malo hladko vylievať hore a dole vlnou. Ak je tonemožné, najprv si pomôžte rukami. Takéto vlny sme skúšali robiť s bruchom už, ako deti. Iba potom som sa dozvedela, aké efektívne to bolo. Začnite s 20-30 zvlnenými pohybmi a pridajte 10 opakovaní týždenne. Vykonám naraz 500 vlnitých pohybov. Musíte pocítiť príjemnú únavu brušných svalov.

A čo to dáva?

Po prvé, výkon tohto cvičenia má priaznivý vplyv na energiu tela, prácu srdca, krvných ciev, zažívacieho traktu a reprodukčného systému. To vám umožní vyrovnať sa s poruchami stolice, vysokou kyslosťou žalúdka, hormonálnymi poruchami a dokonca aj depresiami.

Po druhé, objem žalúdka klesá a konzumujete menej jedla, čo vedie k zníženiu telesnej hmotnosti.

Po tretie, masážou vnútorných orgánov predlžujete svoje zdravie a krásu. Váš žalúdok bude šikovný, budete mať úzky pás.

Prirodzene existujú kontraindikácie. Pri gravidite žien a počas menštruácie nemožno vykonávať tieto procesy.

Byďte  šťastné a zdravé!

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>