Má 50 rokov a jej nohy vyzerajú ako keby mala 20. Vyskúšajte tajomstvo tejto ženy

Mnoho žien venuje veľkú pozornosť vzhľadu svojich nôh. Aby ich udržali mladí a príjemní na dotyk po dlhú dobu, potrebujú pravidelnú starostlivosť. Nemusí to byť drahé alebo časovo náročné. Musíte len postupovať podľa týchto rád.

Prasknutá pokožka na našich nohách nielenže vyzerá škaredo, ale môže tiež spôsobiť nepohodlie pri chôdzi. Všetko to začína malými drsnými miestami, ktoré sa potom zväčšujú a praskajú. V priebehu času sú trhliny hlbšie a nedochádza k žiadnej infekcii. Je lepšie nenechať tento stav nastať. Preto je dnes lepšie začať sa starať o naše nohy.

Ako sa starať o svoje nohy doma

Naše ošetrenie, ktorého cieľom je starať sa a omladiť naše nohy, bude ich namáčanie. Do teplej vody pridajte teplý olivový olej, trochu jedlej sódy a mandľový olej. Táto zmes zvlhčí naše nohy a vyživuje pokožku. Po namočení nôh používame pemzu na odlupovanie odumretej pokožky. Iba 15 minút.

Ale nezabudnite to preháňať. Príliš časté namočenie nôh a použitie pemzy poškodia vašu citlivú pokožku. To je dôvod, prečo to musíte robiť iba raz za týždeň a medzitým aplikujte ďalšie tipy.

Po olúpaní pokožky pemzou sú chodidlá mäkšie, ale v ďalšom štádiu je veľmi dôležité ich zvlhčiť krémom. Voda všeobecne zaschne pokožku a my ju dobre poznáme. Okrem toho použitie pemzy odhaľuje citlivejšie vrstvy pokožky. Preto ich nezabudnite zvlhčiť neskôr.

Krém samozrejme aplikujeme na predsušené nohy. Tiež sa oplatí zabezpečiť, aby sa krém najlepšie vstrebával do pokožky. Preto mnohí ľudia odporúčajú zabaliť chodidlá fóliou neskôr. Namiesto smotany môžeme použiť aj prírodné prostriedky, ako napríklad kokosový olej. Všetko, čo musíte urobiť, vo fólii po dobu 10 minút.

Všetky tieto postupy môžete vykonať raz týždenne. Vďaka tomu vám to nebude trvať veľa času. Môžete stráviť deň voľna relaxovať a starať sa o svoje nohy. Vďaka tomu si pri pravidelnom používaní tejto liečby všimnete významný rozdiel.

Ako sa starať o svoje chodidlá – tipy

Tu je niekoľko ďalších tipov, ktoré vám pomôžu postarať sa o nohy.

  1. Noste tesnú obuv
  2. Chráňte ich pred vystavením nadmernému teplu, aby pokožka nevyschla
  3. Musíte sa tiež postarať o to, aby vaše chodidlá nezchladli, najmä keď je zima
  4. Denne si nohy umyte teplou vodou a neutrálnym mydlom
  5. Každý deň zvlhčujte chodidla večerom najlacnejším krémom NIVEA

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>