Ľudové prostriedky, ktoré vás zbavia únavy a nepríjemných pocitov v nohách

Mnohí z nás, najmä tí, ktorých práca je spojená s neustálym pohybom na vlastných nohách, je obťažovaná jedným problémom – unavenými nohami. Čo robiť, keď sú nohy „naliate“, ako sa zbaviť nepríjemných pocitov?

Ľudové prostriedky na únavu nôh

1. Jednoduchým a dobre známym liekom na únavu nôh je priviesť nohy do vertikálnej polohy, pritlačiť ich na stenu a zabezpečiť odtok prstov z dolných končatín.

2. Okrem toho sa tento problém vyrieši aj takto, môžete použiť kontrastný kúpeľ, je nutné spchovať nohy striedavo v studenej (26-28 stupňov) a teplej (38-40 stupňov), to pomáha uvoľniť krvné cievy, ktoré sú predmetom kŕčov v dôsledku konštantného zaťaženia.

3. Na konci dňa, keď sa vrátite domov, skúste vykúpať sa a relaxovať s teplou vodou, nakvapkajte do vane plnené 2 lyžice borovicového extraktu a pridajte morskú soľ. Tento spôsob uvoľnenia vám pomôže nielen od bolesti a pocitu únavy v nohách, ale tiež povzbudí vaše celé telo.

Treba mať na pamäti, že tou najlepšou voľbou zabrániť nástupu bolesti v nohách, udržať sa v dobrej fyzickej kondícii vykonávať cvičenia jesť zdravé jedlá, a nájsť si čas na odpočinok a zotavenie.

ZDROJ:/healthharbor.ru/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>