„Ľudia neumierajú na rakovinu! Ľudia zomierajú na chemoterapiu“. K týmto záverom prišiel Dr. Hardin B. Jones, profesor medicínskej fyziky a fyziológie

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínskej fyziky a fyziológie na Kalifornskej univerzite v Berkeley. Počas 25 rokov pracoval na výskume súvisiacej s používaním chemoterapie na onkologické ochorenia. Tu sú závery, ku ktorým prišiel.

Ukazuje sa, že rakovina nie je nič viac ako priemysel! Cyklus zahŕňa lekárov, nemocnice, farmaceutické spoločnosti. Všetci z nich získavajú zisk, keď sa pacienti na ne obrátia s cieľom prechodu na nebezpečnú liečbu, ako je chemoterapia, ožarovanie, chirurgický zákrok na odstránenie postihnutých častí tela.

Veda potvrdzuje tento aspekt, aj keď v lekárskom priemysle sa tvrdí, že chemoterapia naozaj pomáha pacientom vyhrať boj proti malígnym ochoreniam.

Dr Hardin B. Jones verí, že pacienti, ktorí podstúpia chemoterapiu, často zomrú hroznou smrťou. Po chemoterapii umierajú pacienti rýchlejšie, zažívajú viac bolesti ako tí, ktorí idú na to inak. Dr Jones zistil, že chemoterapia znižuje život pacienta a nakoniec ho zabije. To všetko je tajné, pretože zainteresované osoby zarábajú na to milióny dolárov.

„Ľudia, ktorí odmietli liečbu chemoterapiou žijú v priemere 12,5 rokov dlhšie než ľudia, ktorí dostanú chemoterapiu,“ – vysvetľuje Dr. Jones, vo svojej štúdii publikovanej v New York Academy of Sciences.

„Ľudia, ktorí berú chemoterapiu, umierajú do troch rokov a mnohí len niekoľko týždňov po začiatku liečby.“

„Pacienti s rakovinou prsníka, ktorí odmietajú konvenčnú liečbu, žijú štyrikrát dlhšie ako tí, ktorí sledujú systém. To je niečo, čo sa nebudete počuť v médiách, ktoré budú naďalej šíriť mýtus, že chemoterapia je najlepším liekom v boji proti rakovine! “

Journal of the American Medical Association uverejnil štúdiu, podľa ktorej najbežnejšie spôsoby liečby rakoviny prsníka, ktoré sa stále používajú, v skutočnosti nerobia nič, čo by znížilo rýchlosť rakoviny prsníka alebo dokonca predĺžilo život. Podobné názory boli potvrdené v dvoch ďalších štúdiách publikovaných v Lancer.

Jedna štúdia bola vykonaná v Izraeli a druhá v Británii. Obaja ukázali, že chemoterapia nemôže zlepšiť prežitie pacientov s diagnózou rakoviny prsníka. „Pravdou je, že pravda je, že mnohí ľudia, ktorí zomreli na rakovinu, skutočne zomreli na liečbu, ktorá zahŕňala chemoterapiu alebo ožarovanie.“

„Chemoterapia funguje tak, že zabíja zdravé bunky pred tým, ako zničia rakovinu.“

Pacienti, ktorí zomreli na rakovinu, skutočne umierajú kvôli podvýžive. Je to spôsobené tým, že rakovinové bunky konzumujú živiny z tela a nakoniec zničia imunitný systém. Telo sa v takýchto podmienkach nemôže chrániť.

Bohužiaľ, moderná medicína nemá záujem poznať tajomstvo tradičnej liečby rakoviny. Kurz chemoterapie sú obrovské peniaze. Ako môžete vidieť, je to hlavný dôvod, prečo sa chemoterapia ponúka pacientom s diagnostikovanou rakovinou.

Chemoterapeutické lieky nemôžu ani ničiť rakovinu, ani predĺžiť život. Jediné, čo môžu urobiť, je vyčerpať telo do takej miery, že človek  nakoniec zápas prehrá…

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>