Liečba, ktorá pomáha eliminovať šedivé vlasy prirodzene, bez toxínov a chemikálií

Existuje mnoho faktorov, ktoré prispievajú k vzniku sivých vlasov. Najbežnejšie sú nadmerné stresy, starnutie, nezdravý životný štýl, výživa, hormonálne zmeny atď.

Je však veľmi dôležité, aby sme denne neumývali vlasy, pretože tieto výrobky môžu výrazne poškodiť vlasy.

Existuje niekoľko prirodzených metód, ktoré nám pomáhajú udržiavať vlasy zdravé a krásne. V dnešnom článku vám predstavíme jednu z tých prirodzených metód, ktorá je domácim liekom, ktorý zabezpečí dokonalé vlasy.

zloženie:

  • Zázvor: (potrebujeme 1 koreň tejto rastliny)
  • Olivový olej (1 polievková lyžica)
  • Med (1 polievková lyžica)

Inštrukcie:

Metóda prípravy je pomerne jednoduchá. Potrebujete len naškriabať koreň zázvoru a potom nechať vytiecť všetku šťavu z neho. Nakoniec nalejte tekutinu do nádoby k ostatným dvom látkam a dobre premiešajte.

Túto náplasť by ste mali používať raz týždenne a umiestniť ju na už vlhké vlasy. Nechajte to pôsobiť 40 minút. Môžete nosiť kúpaciu čiapku, aby ste nezašpinili oblečenie.

Potom jednoducho umyte vlasy svojim preferovaným šampónom a množstvom vody.

Ďalšie kľúčové body, ktoré zázvor môže priniesť do našich vlasov sú:

  • Akceleráciu rastu vlasov
  • Eliminuje lupiny
  • Aktivuje krvné zavlažovanie v kapilárnej koži
  • Husté vlasy

Najlepšie na tejto metóde je to, že je úplne prirodzené a nie sú žiadne vedľajšie účinky. Na druhej strane, mnoho komerčných vlasových výrobkov je plných toxínov a chemikálií, ktoré môžu negatívne ovplyvniť Vašu pokožku hlavy a vlasov.

ZDROJ:worldhealthguide.ph

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>