Len 2 šálky tohto nápoja vám dokonale prečistia tepny a ochránia vás pred srdcovými ochoreniami

Tento nápoj čistí naše tepny a tým chráni srdce. Ateroskleróza je ochorenie, pri ktorom sa tukové usadeniny akumulujú na stenách ciev a vedú k redukcii ich lúmenu. Krv potom nemôže dobre cirkulovať a jeho krvný tlak sa tiež zvyšuje.

V určitom okamihu sa krvné cievy môžu zlomiť a potom dôjde k mŕtvici. Najhoršie však môže byť krvná zrazenina, ktorá potom môže spôsobiť srdcový infarkt. Aby ste tomu zabránili, musíte sa starať o cholesterol, zdravú výživu a tlak.

Stojí za to jesť veľa produktov obsahujúcich antioxidanty alebo veľa vlákniny. Je tiež vhodné znížiť množstvo tukov. Môžete tiež použiť ošetrenie na čistenie tepien a dnes vám len dáme recept na nápoj, ktorý má tento efekt.

prísady:

 • 2 polievkové lyžice organického medu
 • 4 lyžičky zeleného čaju
 • 1 šálka hrozienok
 • 2 lyžičky strúhaného zázvoru (čerstvé)
 • 1 1 vody

príprava:

 1. Odlúpame zázvor a potom nastrúhame na strúhadle
 2. Hrozienka dajte do hrnca a nalejte vodu. Voda sa varí a zahrieva sa 10 minút za miešania
 3. Po tomto čase si z ohňa vyberieme hrniec a keď voda vychladne, pridáme zelený čaj, aby sme ho vylúhovali a zároveň pridáme zázvor
 4. Po určitom čase pridajte med, keď nápoj trochu vychladne
 5. Necháme ho teraz celú noc pokrytú gázou
 6. V dopoludňajších hodinách môžeme precediť nápoj.

Pijeme tento nápoj dvakrát denne po dobu asi 200 ml na jednu porciu. Prednostne pred hlavnými jedlami počas dňa, to znamená raňajky a večere.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>