Lekári varujú každého, kto má viac ako 40 rokov, aby ihneď prestali užívať ibuprofén. Tu je dôvod, prečo …

Zdá sa, že je bežné, predpisovať ibuprofén takmer pre každý príznak, ktorý máme. Bolesti hlavy, zuby, bolesti chrbta. Lekári sú odkázaní na to, aby riadili svojich pacientov, aby si vzali pilulku po pilulke a bolesť nachvíľu odíde. Zistili sme, že sme sa zobudili s rovnakou bolesťou hlavy alebo rovnakou bolesťou krku ráno po ráno. Je to ako otáčajúce sa dvere bolesti a frustrácie. Ale to, čo mnohí z nás nevieme, je to, že môže poškodiť vaše zdravie. Ibuprofen nevytvára bolesť a z dlhodobého hľadiska je toxický pre srdcový sval. V skutočnosti toľko, že počas dlhého časového obdobia môže dokonca spôsobiť smrť. Táto myšlienka je strašná, ale realita je, že existuje ďalšia možnosť, ktorá je chránená pred touto hroznou možnosťou.

Bezpečnejším a prirodzenejším spôsobom na zmiernenie bolesti je použitie kurkumy, ktorý je rastlinou, ktorá je pôvodom v južnej Ázii a má liečivé sily skrytej aj výraznej bolesti. Rastlina bola vydaná pacientom už tisíce rokov v Ázii a je hlavnou súčasťou ázijskej medicíny.

Pôvodne vo forme rastlín je prášok zaťažený silnými polyfenolmi a koreňová forma kurkuma je známa ako pomoc pri viac ako 600 výhodách.

Výkonnú zložku môžete zakúpiť vo forme prášku vo väčšine obchodov s potravinami a prírodných potravinárskych podnikov. Zatiaľ čo chuť hnedého prášku je trochu korenistá a zemitá, môže sa zmiešať a zmiešať s rôznymi receptami.

Jednoduchý recept, ktorý bude robiť zázraky vášho tela, je uvedený nižšie:

  1. Zmiešajte jednu polievkovú lyžicu kurkuma prášok, jednu šálku medu a šťavu jedného lisovaného citrónu v pohári
  2. Zmes premiešajte pomocou drevenej lyžice
  3. Pridajte čajovú lyžičku tejto zmesi do šálky teplej vody alebo čaju
  4. Vychutnajte si trikrát denne koktail na uvoľnenie bolesti a uvidíte výsledky v krátkom čase
  5. Odstráňte svoj ibuprofen

Jedným zo spôsobov, ako zabezpečiť, že ste bez bolesti, je začleniť nápoj do vašej ponuky.

V jednej konkrétnej štúdii, publikovanej v časopise Journal of Alternative and Complementary Medicine, sa ukázalo, že kurkuma hrá veľkú úlohu pri liečbe osteoartritídy. Štúdia zahŕňala 109 pacientov, ktorí boli predtým diagnostikovaní osteoartritídou kolena. Za obdobie šiestich týždňov časť jedincov dostávala 800 mg ibuprofénu a zvyšní účastníci užívali 2 000 mg kurkumu.

V priebehu času bola úroveň bolesti hodnotená počas výkonu cvičenia, ako sú lezenie po schodoch, chôdza a bicyklovanie. Na konci šiestich týždňov tí, ktorí konzumovali kurkumu, preukázali lepšie výsledky a dospeli k záveru, že všetka prírodná zložka je nielen účinnejšia, ale aj oveľa bezpečnejšia ako pilulky.

ZDROJ:awm.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>