Lekári vám o týchto semenách nepovedia, pretože to ohrozí ich prácu: tieto semená pomôžu pri liečbe najzávažnejších chorôb!

Určite budete prekvapení, keď vám povieme, že sú plné silných protinádorových vlastností! Áno, obsahujú silné zlúčeniny, ktoré dokážu úspešne bojovať proti rakovine!

Nedávna štúdia potvrdila, že extrakt z hroznových semien je účinnejší ako bežná chemoterapia pri usmrcovaní rakovinových buniek.

A teraz sa pravdepodobne pýtate – ako to funguje?

Na túto otázku môžeme odpovedať.

Hroznové semená sú „cielené“ na rakovinové bunky, ktoré sú veľmi rezistentné voči konvenčnej chemoterapii. A najlepšie na tom je, že hroznové semená nezničia zdravé ľudské bunky. Ako sme už povedali, extrakt z hroznových semien zničí rakovinové bunky efektívne v neskorších štádiách bez toho, aby ničili zdravé bunky. Lekársky odborníci sa domnievajú, že extrakt z hroznového semena spôsobuje oxidačný stres, ktorý môže viesť k programovanej bunkovej smrti, tiež známej ako apoptóza. A pacient, pacient s rakovinou potrebuje len malé množstvo, aby zničil tieto bunky.

Budete potrebovať:

  • 1 šálka hroznových semien
  • 1 sklenená nádoba (s vekom)
  • 1 čistý uterák

Pokyny:

Najprv musíte umývať semená hrozna. Potom musíte použiť uterák, aby ste ich vysušili. Potom ich musíte nechať 2-3 dni a nechať ich vyschnúť. Po 3 dňoch ich musíte brúsiť. Nalejte túto zmes do sklenenej nádoby a uložte ju na chladnom a tmavom mieste.

Ako používať:

Varený prášok by ste mali používať 2-3 krát denne. Stačí pridať 1 čajovú lyžičku tejto zmesi do pohára vody alebo džúsu. Dobre premiešajte a pite. Uistite sa, že používate tento liek 3 mesiace. Potom musíte urobiť prestávku po dobu 2 mesiacov.

A verte mi – budete ohromení výsledkami. Naozaj dúfame, že tento článok bude užitočný a nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>