Lekári sú v rozpakoch. Toto zabije 93% buniek rakoviny hrubého čreva len za 2 dni!

Kolorektálny karcinóm je jednou z najbežnejších foriem rakoviny u mužov a žien. A hoci existuje veľa prírodných liekov, ktoré môžu zabrániť tejto chorobe, lekári stále veria, že nie je dostatok výskumu na potvrdenie týchto skutočností. Keďže veda stále dominuje vo farmaceutickom priemysle a najväčší počet lekárskych výskumov stále financuje farmaceutické spoločnosti, stále sú zamerané hlavne na finančné výhody, nie na ľudské zdravie. To však neznamená, že veľké množstvo dôležitých a užitočných štúdií ešte stále nie je publikovaných vo všeobecne známych vedeckých časopisoch.

Jeden dokonalý príklad!

Na univerzite v Adelaide, Austrália, výskumníci zistili, že kyselina laurová (čo je 50% kokosový olej) môže zničiť viac ako 93% buniek rakoviny hrubého čreva u ľudí za 48 hodín!

Výkonný kokosový olej

Potenciál kokosového oleja v boji proti rakovine sa nedávno objavil, ale jeho účinnosť pri liečbe mnohých chorôb je už dávno známa. Kokosový olej je skutočnou zbraňou proti mnohým vírusom, baktériám, hubám a parazitom, ale je tiež dobrá pre naše trávenie, pečeň a hojenie kožných rán. Kokosový olej sa nedávno používal aj na liečbu pacientov so srdcovým ochorením, Alzheimerovou chorobou a diabetom. Jeho sila spočíva v kyseline laurovej, ktorá spôsobuje oxidačný proces, čím výrazne znižuje hladinu glutatiónu! Pokusy sa uskutočnili na potkanoch! Výsledky boli úžasné! Tiež bolo dokázané, že kokosový olej môže znížiť vedľajšie účinky chemoterapie a zlepšiť kvalitu života u pacientov s rakovinou. Preto je nešťastné, že farmaceutické spoločnosti nechcú financovať ďalší výskum svojich zázračných účinkov! Ak máte vážne zdravotné problémy alebo silnú bolesť, odporúčame vám vyhľadať lekársku pomoc. Samoliečenie môže byť pre vaše zdravie nebezpečné.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>