Lekári nemajú vysvetlenie! Začnite piť tento zázrak a navštívte lekára znova: Táto zelenina vráti víziu, vyčistí tuk z pečene a hrubého čreva

Všetci vieme, že jesť veľa ovocia a zeleniny je dobré pre naše zdravie, ale niektoré potraviny majú mimoriadne prospešné vlastnosti. Vedci skúmali červenú repu hlavne kvôli svojej nezvyčajnej kombinácii antioxidantov, ktoré obsahuje. Repa je zelenina, ktorá nám pomáha strácať veľa tuku. Má veľmi silné a proti karcinogénne vlastnosti.

S rastúcimi chronickými ochoreniami je dôležitejšie chrániť sa pred chorobami a jedným z najjednoduchších spôsobov, je vaša strava.

Chronické ochorenia, ako sú srdcové choroby, mŕtvica, cukrovka a rakovina, sú do istej miery známe. Predchádzať im je rozumné a starať sa o svoje telo tak, ako môžete. Chudobná strava je jednou z obrovských príčin mnohých chronických ochorení, ale existuje jedna zelenina, ktorá má schopnosť bojovať proti chorobe lepšie ako ostatné a je to červená repa.

Jej silné vlastnosti, flavonoidné pigmenty a organický dusík viedli k hlbokému vyšetrovaniu farmaceutických spoločností, aby získali obrovské množstvo zdravotných výhod.

 

VÝHODY A VLASTNOSTI 

 1. Je to veľmi chutné jedlo

Perfektne detoxikujete svoje telo, obsah vlákniny vám pomôže vyhnúť sa zápche a problémom so žalúdkom.

 1. Kontroluje úrovne cholesterolu

Znižuje množstvo zlého cholesterolu a zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu v našom tele.

 1. Únava

Červená repa pomáha zmierniť únavu.

 1. Dokonale čistí

Ak konzumujete repu pravidelne, pomôže vám to ľahšie odstrániť kvapaliny a týmto spôsobom uvoľníte všetky toxíny, takže vaše telo bude dokonale čisté.

 1. Znižuje krvný tlak

Sťava z repy vám pomôže predchádzať infarktu. Taktiež chráni pred rakovinou, najmä rakovinou hrubého čreva.

zloženie:

 • 1 červená repa
 • 2 mrkvy
 • 4 pomaranče

Pridajte ingrediencie do mixéra, miešajte a okamžite pite.

Výhody červenej repy

 • Obsahuje betaín a tryptofán, ktoré zvýšia aktivitu mozgu
 • Užitočná v boji proti rakovine
 • Ochraňuje pred mŕtvicami a srdcovými chorobami

zdroj:homehealthyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>