Lekári nedávali chlapcovi šancu, odhadovali mu 48 hodín života. Jeho matka vzala jeho osud do vlasných rúk, ktorým riskovala ale zachránila jeho život

Len 3 ročnému chlapcovi menom Landon Riddle bola diagnostikovaná leukémia, a doktori mu dávali len 8-10% šancu, že bude žiť dlhšie ako deň alebo dva.

,,CHLAPCOVA HRUĎ BOLA PLNÁ LEUKEMICKÝCH NÁDOROV, KTORÉ MU ZŤAŽOVALI DÝCHANIE. ZAČALI SME S CHEMOTERAPIOU ALE POVEDALI NÁM, ŽE TO NESKôR AJ TAK NEZVLÁDNE.“ povedala chlapcova matka, Sierra Riddle.

Po dvoch mesiacoch po chemoterapii, chlapec začal byť slabý a odmietal jesť. Chodil vracať 50 krát do dňa, a doktori stratili úplnú nádej.

Jedného dňa napadlo chlapcovu babičku aby vyskúšali liečbu konopným olejom, ktorý by mohol zmierniť bolesti. Rodina chlapca nemala čo stratiť, tak matka so synom odletela do amerického Colorada, kde je liečba konopným olejom úplne legálna.

,,UBEHLO LEN PÁR DNÍ NA LIEČBE KONOPNÝM OLEJOM A CHLAPEC ZAČAL KAŽDÝM DŇOM MENEJ A MENEJ VRACAŤ, AŽ NAKONIEC ZAČAL NORMÁLNE JESŤ.“

O niekoľko dní sa chlapcov stav začal rapídne zlepšovať. Jeho dýchanie sa zlepšilo mnohonásobne. Po niekoľkých mesiacoch sa na tvári chlapca konečne vyčaril úsmev. Srdcia jeho rodiny sa opäť naplnili nádejou a radosťou zo zlepšenia zdravotného stavu ich syna.

Matka syna v tejto súvislosti nechápe, prečo je liečba vo väčšine miestach na tejto planéte nezákonná. Je jasné, že chlapec nad chorobou ešte nemá vyhraté, ale už sa mu podarilo doktorov presvedčiť o tom, že sa len tak nevzdá a chce bojovať o svoj život.

VIDEO

ZDROj:countercurrentnews.info

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>