Lahodný raňajkový recept, ktorý roztopí brušný tuk

Raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa a ak chcete mať zdravú výživu, nemali by ste ju nikdy preskočiť. Všetci žijeme rušný životný štýl a väčšina z nás nemá čas na prípravu raňajok, a preto vám chceme pomôcť. Chceme, aby ste si vždy pripravili zdravé raňajky, aby ste začali svoj deň bez toho, aby ste ich príliš veľa času pripravovali. Tento neuveriteľný recept na raňajky je nielen výživný a zdravý, ale tiež vám pomôže eliminovať brušný tuk.

Tu je potrebné pripraviť raňajky na spaľovanie tukov:

  • 5 až 7 sušených sliviek
  • 300 ml kefíru (alebo bieleho jogurtu)
  • 1 PL pomletých ľanových semienok
  • 2 PL ovsených vločiek
  • 1 ČL kakaového prášku ovsená múka

Príprava:

Najlepšia vec na týchto raňajkách je, že si ho môžete pripraviť noc predtým.

Do misky vložte sušené slivky a zalejte horúcou vodou. Nechajte ich stáť po dobu 5 minút. Vložte slivky a ďalšie prísady do mixéra a rozmixujte do jemnej zmesi. Dajte zmes do chladničky a ráno si vychutnajte chutné raňajky spaľujúce tuky.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ.womendailymagazine.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>