Lacný nápoj na požierač tukov, žiadne cvičenie, žiadna hladovka, stačí ho piť 4 po sebe idúce dni

Chcem vám poradiť recept na veľmi silný nástroj, ktorý vám pomôže schudnúť, rovnako ako vyrovnať sa s mnohými ďalšími zdravotnými problémami!

V dnešnej dobe je toľko ľudí, ktorí sa bezvýsledne snažia bojovať s nadváhou. Dá sa povedať, že takýto problém sa stal v prírode globálnym. V ženských fórach, a jednoducho v reklame v televízii, hovoria o sile piluliek, mastí, ako aj účinných diét, ktoré pomáhajú zmeniť postavu do pekne štíhleho dievčaťa za pár dní. A ženy, ktoré počúvajú príbehy ľudí, ktorí si na sebe vyskúšali rôzne lieky. Zároveň sa ani jeden z nich ani neuvažuje o žiadaní o pomoc z prírodných prostriedkov! Prekvapený? Ale existuje mnoho produktov, ktoré pomáhajú schudnúť. A dnes vám poviem o príprave jedného takého nápoja na spaľovanie tukov – škoričného čaju s bobkovým listom!

Aká je sila nápoja?

Nápoj je príjemný na chuť, veľmi voňavý, ľahko sa pripravuje a účinok po 4 dňoch! Len si predstavte, bude to trvať len pár dní, ako sa zbaviť prebytočného tuku!

Bylinné čaje a infúzie sú spoľahlivé, osvedčené prostriedky pre rôzne ochorenia. Najmä existuje veľa dobrých recenzií o bobkovom liste a škorici. Koniec koncov, nápoj okrem toho, že pomáha chudnúť, pomáha znižovať cukor a cholesterol v krvi, a tiež posilňuje imunitný systém.

Ďalšou zložkou tohto čaju je citrón. Používa sa ako antivírusový, hematopoetický, diuretický, antihypertenzívny prostriedok na posilnenie ciev. A citrónový čaj je vynikajúcou zbraňou proti únave, kalórií a spôsobom, ako doplniť množstvo chýbajúcich minerálov a vitamínov v tele. Citrón je často súčasťou mnohých diét a nápojov na chudnutie, pretože obsahuje len málo kalórií.

Ďalším zázračným produktom v nápoji je šalvia! Túto rastlinu už mnoho rokov používajú ľudia na mnohé choroby. Šalvia má mnoho výhod pre ľudské telo. Odstraňuje prebytočnú tekutinu z tela, čistí telo, normalizuje trávenie, zabíja baktérie a vírusy, posilňuje imunitný systém, znižuje hladinu cukru v krvi, zmierňuje bolesť počas menštruácie, ako aj bolesti hlavy.

A teraz zistíme, ako urobiť tento čarovný čaj!

Potrebujete:

  • škorica – 1 lyžica
  • listy šalvie – 1 polievková lyžica
  • bobkový list – 3 ks
  • citrónová šťava – z jedného citrusu
  • voda – 1 liter

Ako urobiť čaj?

Nalejte vodu do hrnca a dajte variť. Keď sa varí, dajte šalviu, bobkový list a škoricu, a variť ingrediencie po dobu asi 5 minút na miernom ohni. Vyberte z tepla, nechajte vychladnúť na izbovú teplotu, potom nalejte citrónovú šťavu. Váš čaj na chudnutie je pripravený!

Ako užívať čaj?

Nápoj sa musí pred pitím filtrovať. Pripraviť prostriedky je potrebné večer. Ráno vypite 1 pohár nápoja na lačný žalúdok a zvyšok dňa čaj popíjate.

Pitie tohto nástroja sa odporúča po dobu 4 dní v rade, potom si prestávku na pár týždňov a opakovať príjem.

Je dôležité, keď konzumujete čaj, aby ste sa vzdali mastných jedál a sladkostí, potom vás bude čakať vynikajúci výsledok!

Nemôžu piť tento nápoj ľudia, ktorí majú problémy s neuralgiou, zlyhaním obličiek, ako aj tehotné ženy. Pri hypertenzii sa musí škorica odstrániť z receptu.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>