Krvácanie ďasien, je na čase, aby ste podnikli kroky pri prvých príznakoch tohto možno vážneho ochorenia

Krvácanie ďasien je veľmi vážnym príz nakom ochorenia ústnej dutiny. Preto je veľmi dôležité, aby ste podnikli kroky pri prvých príznakoch tohto ochorenia. Určite, ak chcete zistiť dôvod, prečo potrebujete urobiť stretnutie u zubára, ale môžete tiež využiť jeden z ľudových bezpečných liekov na parodontózu popísané v tomto článku.

Ako sa zbaviť krvácajúcich ďasien?

1. recept ( harmanček).

Na prípravu liečivého prostriedku musí byť naplnená jedau veľká (lyžica) sušených kvetou harmančeka, jednu šálku vriacej vody, zmes sa pokryje vekom alebo fóliou a nechá na teplom mieste dvadsať – tridsať minút. Prefiltruje sa cez tkaninu a vyplachuje sa  ústna dutina. Aplikujte tento prostriedok aspoň dvakrát denne po čistení zubov..

2. recept ( šalvia).

Ak chcete pripraviť nasledujúce prostriedky, pripravte jednu lyžičku (stôl) sušených bylín liečebnej šalvie so sklenenou – dvoma čistením vriacej vody.Produkt nechajte stáť pod vekom desať až pätnásť minút a potom ho prefiltrujte cez gázu a použite ho na ranné a večerné vyplachovanie úst.

3. recept (kolanhoe).

Naliať alkohol do čerstvo vylisovanej šťavy z mladých výhonkov Kalanchoe rastlín v pomere 1:10, a potom dať nádobu so zmesou na tmavé teplé miesto lúhovať päť – osem dní. Nezabudnite trošku denne pretrepávať obsah nádoby, aby sa zmes miešala. Na prípravu roztoku na vyplachovanie úst na krvácanie ďasien je nutné miešať v pohári studenej čistenej vody jednu kávovú lyžičku výsledného alkoholu. Výrobok uchovávajte na chladnom tmavom mieste.

4. recept (sóda).

Jedna čajová lyžička jedlej sódy sa rozpustí v jednom pohári čistej vody, a potom sa  po čistení zuobov 2 krát denne (ráno a večer) vyplachujú ústa s roztokom. Pre každý čas je potrebné pripraviť čerstvý roztok.

ZDROJ:/healthharbor.ru/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>