Kŕčové žily vedia potrápiť nejednu ženu. Vyskúšajte prírodné lieky a zbavíte sa ich

Naša koža nás chráni pred hrozbami v oblasti životného prostredia, a samozrejme krehká, ktorá hral veľkú úlohu v našom vzhľade. Ak chcete vyzerať mlado a zdravo, je potrebné, aby vaša pleť bola zdravá a čistá.

Ženy vždy milujú ukázať svoje nohy, ale sú niektoré poruchy, ktoré im bránia v tom. Jednou z týchto porúch sú kŕčové žily, ktoré sú spôsobené zlým obehom a inými faktormi. Kŕčové žily sú veľmi ťažko liečiteľné, ale našťastie existuje niekoľko jednoduchých prirodzených riešení, ktoré vám pomôžu rýchlo sa ich zbaviť.

Jablčný ocot

Zmiešajte nejaký jablkový ocot v mixéri s mrkvou a gélom z aloe vera a potom aplikujte zmes na oblasť a masírujte v kruhových pohyboch. Po chvíli čakania opláchnite studenou vodou a každý deň zopakujte postup, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

Aloe Vera gél

Pred odchodom do postele si zahrejte gél z aloe vera a masírujte do oblasti.

Ocot a soľ

Zmiešajte nejaký ocot soľou v miske a potom nechajte nohy v tejto zmesi počas 20 minút, zatiaľ čo jemne masíte.Po uplynutí času opláchnite studenou vodou a zopakujte postup denne, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

Japonská slivka (svätojánsky strom)

Ak chcete znížiť bolesť spôsobenú kŕčovými žilami a urýchliť tok krvi, používajte 3 kapsule japonského doplnkového doplnku každý deň.

Uplatňovanie týchto metód je bezpečné a poskytuje lepšie výsledky ako mnohé lieky, keď má pacient varikózne žily. Vyskúšajte ich sami a vychutnajte si výsledky.

ZDROJ:netkadin.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>