Kožným vyrážkam a pupienkom bude navždy koniec, stačí si na pleť pravidelne aplikovať tento skvelý liek

Všetci vieme, že jablčný ocot – je nielen vynikajúci produkt, ktorý môže byť použitý na prípravu rôznych pokrmov, ale tiež skvelý liek.

S pomocou tohto octu možno liečiť a predchádzať radu chorôb. Ukazuje sa, že to je tiež účinným prostriedkom kožných ochorení . Chceme sa s vami podeliť o tom, ako tento výrobok používať pre krásu a zdravie pokožky .

4 problémy, ktoré môžu byť odstránené pomocou octu

    1. Starecké škvrny

Alfa-hydroxy kyseliny, obsiahnuté v jablčnom octe ľahko odstránenia odumreté kožné bunky. Ak použijete ocot pravidelne, všimnete si, že koža bude vyčistená a omladená, stratí veľa príznakov starnutia.

Použitie: s vatovým tampónom, potierajte ocot na problémové oblasti. Nesplachovať to po dobu 30 minút. Tento postup by mal robený dvakrát denne po dobu 6 týždňov.

    1. Akné

kyselina jablčná obsiahnutá v octe, produkt zmení účinný čistiaci prostriedok pre kožu. Ocot upokojuje nielen kožu, ale tiež sa chová ako antifungálne a antibakteriálne činidlo.

Použitie: rovnomerne distribuovať malé množstvo 5% jablčného octu na tvár, a potom ho opláchnuť vodou.

    1. Tonikum pre pleť

Jablčný ocot je na veľké póry a zlepšuje krvný obeh.

 Použitie: Zmiešajte 0,5 šálky vody a 0,5 šálky jablčného octu, pridá sa k zmesi niekoľko kvapiek levandule. Použite tampónom ocot na tvár a nechajte pôsobiť po dobu 2 minút. Potom dôkladne opláchnite vodou. Opakovať dvakrát týždenne.
    1. Úpal

Úpal prináša veľmi nepríjemné pocity: popálenie kože a svrbenie. Ocot je schopný zmierniť dopady horenia. To môže urýchliť regeneráciu a hojenie kože, znižuje svrbenie a pálenie.

Použitie: v rovnakom pomere, kombinovať jablčný ocot a studenej vody. Niekoľkokrát denne, votrite zmes na tvár a hojenie bude oveľa rýchlejšie a menej bolestivé.

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>