Koreň tejto rastliny je účinnejší ako chemoterapia! Možno by ste mali vyskúšať osvedčené metódy pred začiatkom tejto strašnej cesty v boji za svoj vlastný život

Liečba liečivých rastlín v mnohých prípadoch spôsobuje nedôveru. Často sú ľudia s väčšou pravdepodobnosťou používajú silné lieky, podrobia sa najmodernejším metódam liečby, ktoré liečia jednu vec a zneužívajú iné. Ušetrili ich životy, držali krok s modernou vedou, jednoducho odmietajú verzie šetrnejšieho spôsobu liečenia zložitých chorôb.

Nanešťastie som musel tiež vidieť, ako blízka osoba s rakovinou úplne opustila ľudové metódy a verila sľubným názorom lekárov. Keď po mnohých chemoterapiách a utrpeniach výsledok bol rovnaký lekári, čo sľubovali 100% garanciu. Keby mu odporučil niekto ľudové nápravné opatrenia. Situácia je smutná, pretože osoba už nie je medzi nami. Niekomu pomáha liečba, niekto je zachránený liečivými bylinkami. Voľbu sa uskutočňuje každý sám. Ale je lepšie poznať všetky možné spôsoby, ako maximalizovať svoje ruky pred začiatkom najdôležitejšieho boja – pre život.

 Koreň tejto rastliny je známy každému. Púpava je možno najbežnejšou rastlinou v našej krajine. Predtým to bolo všeobecne používané v ľudovej medicíne. Ale v poslednej dobe, vedci ešte neuznali skutočnosť, že koreň púpavy poskytuje o nič horšie ako výsledok počiatočnej fáze vyliečenie rakoviny. Okrem toho existujú prípady, keď s jej pomocou ľudia žili viac ako 10 rokov.

Vzhľadom k tomu, chemoterapia a ožarovanie neumožňujú žiť plnšie, odídu nezmazateľné stopy za sebou. Jedná sa o alternatívny spôsob neničia tela, ale iba zápasí so smrtiacimi rakovinovými bunkami.

Koreň púpavy obsahujú železo a kyselinu listovú, vápnik a horčík, vitamíny A a C. Výskumníci z kanadskej univerzity v Windsore povedali o svojich unikátnych vlastnostiach v tejto správe. Prví potvrdili skutočnosť, že odvar z koreňovej púpavy ovplyvňuje rakovinové bunky. V laboratóriu rakovinové bunky vo výške 86% zomreli úplne za 48 hodín po pôsobení odvaru z koreňa púpavy.

Tradičný liek neodmietajte. Je škoda, že ho lekári odporúčajú iba vtedy, keď sami už nechajú, aby sa človek vrátil domov, aby zomrel. Možno by ste mali vyskúšať osvedčené metódy pred začiatkom tejto strašnej cesty v boji za svoj vlastný život?

zdroj:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>