Konzumujte med a cesnak týždeň. V kombinácii s kurkumou a červenou cibuľkou je obzvlášť silný. Je neuveriteľne užitočným detoxikačným činidlom po chemoterapii

Cesnak je najsilnejším prírodným antibiotikom s vynikajúcou chuťou a množstvom liečivých vlastností.

Zdá sa, že táto bylinka je silným prírodným liekom pri liečbe vysokého krvného tlaku, vysokej hladiny cholesterolu, vysokej horúčky, hnačky, cukrovky, zimnice, sezónnej chrípky, osteoartrózy, húb, chrobákov, veľkého prostatického močového mechúra, posilňuje imunitný systém a detoxifikuje telo.

V kombinácii s kurkumou a červenou cibuľkou je cesnak obzvlášť silný a je neuveriteľne užitočným detoxikačným činidlom po chemoterapii.

Cesnak obsahuje alicín, silnú zložku, ktorá poskytuje väčšinu svojich priaznivých vlastností. Aby ste ich však mohli používať, mali by ste vždy používať organický cesnak, rozdrviť ho a nechať ho na 15 minút, aby ste pomohli aktivácii tejto zdravej zložky.

Na druhej strane, med je ďalší zázračný prírodný produkt, ktorý ponúka nespočetné zdravotné výhody.

Ak kombinujete tieto dva lieky známe ako cesnakové tonikum a konzumujete ich každý deň na týždeň, podporíte celkové zdravie mnohými spôsobmi.

Tu je recept na iný cesnakový liek, ktorého použitie efektívne zaobchádza so sezónnou chrípkou a bežnými prechladnutiami:

Zloženie:

  • 5 strúčikov cesnaku
  • Polovica cibule
  • Jedna polievková lyžica kurkumy
  • Šťava z jednéj limetky
  • Jablčný ocot
  • Dve červené papriky (čerstvé)

Inštrukcie:

Nakrájanú cibuľu pridajte do 500 ml nádoby s vodou. Potom pridajte cesnak a papriky, kurkuma a limetovú šťavu. Nakoniec pridajte jablkový jablkový ocot a naplňte nádobu tým, že ponecháte len jeden centimeter na vrch. Zavrite ju dobre. Použiť môžete už na druhý deň na zmiernenie prechladnutia a príznakov chrípky.

ZDROJ:healthy-life-box.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>