Koniec tvrdej kože na pätách! Zabudnite na drahú pedikúru v salónoch a vyskúšajte domáci, rýchly a jednoduchý postup. Neoľutujete

Leto a letné radovánky sa často podpísali aj na niektorých častiach nášho tela. Nemáme teraz ale na mysli len vlasy či pokožku poznačené dlhodobým pobytom na slniečku, ale aj naše nohy. Tie totiž patrí medzi tie časti tela, ktorým bohužiaľ nevenujeme príliš veľkú starostlivosť, a naše chodidlá sú toho s najrôznejšími otlaky, odreninami, plesňovými infekciami či popraskanými pätami živým dôkazom. V lekárni či drogérii si síce môžete na chodidlá kúpiť najrôznejšie špeciálne prípravky. Prečo ale zbytočne míňať peniaze? 

My vám dnes prinášame jeden jednoduchý a zároveň finančne nenáročný recept na domácu ozdravnú kúru, ktorá vašim chodidlám uľaví a vráti im ich zdravie a krásu. Na našu masku pre vaše chodidlá navyše budete potrebovať iba dve suroviny.

Prečo aspirín a citróny?

Možno vás trochu prekvapuje použitie aspirínu, ktorý poznáte skôr ako liek na bolesť. 

Aspirín má ale aj veľmi pozitívne a overené liečivé účinky na kožu. Pomáha predovšetkým pri najrôznejších kožných problémoch. 

V citrónovej šťave sa ukrýva veľké množstvo rôznych zdraviu prospešných látok. Vyniká predovšetkým vysokým obsahom vitamínu C, ale obsahuje aj vitamíny B, A či P. Okrem vitamínov je citrónová šťava bohatá aj na minerálne látky, najmä vápnik, horčík, draslík, fosfor a železo. Ďalšou výhodou citrónovej šťavy je, že obsahuje veľa elektrolytov, ktoré majú skvelé hydratačné účinky. 

Kombinácia aspirínu a citrónovej šťavy je tak takmer zázračná a vaše chodidlá budú vďaka nim zase čoskoro zdravá, krásna a zamatovo hebká.

Zázrak pre vaše chodidlá

Stačí v mažiari rozdrviť päť tabliet aspirínu a zmiešať ich so šťavou vytlačenú z jedného citróna. Všetko dobre premiešajte a vzniknutú zmes naneste na svoje umytá a osušené chodidlá, predovšetkým na miesta, kde vás trápia napríklad stvrdnutá koža či infekcie. 

Kúru nechajte pôsobiť po dobu približne dvadsať minút. Potom zmes z chodidiel za pomoci teplej vody a pemzy odstráňte. Na záver ešte raz chodidlá opláchnite vlažnou vodu, osušte a ošetrite regeneračným krémom. Rovnakým spôsobom kúru opakujte dvakrát až trikrát týždenne a čoskoro svoje chodidlá nespoznáte, účinky našej masky sú skvelé a rokmi preverené. 

Vaše chodidlá budú čoskoro vašej pýchou.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>