Kombinácia týchto dvoch produktov šetrí životy! Má 1000 krát silnejší účinok ako chemoterapia!

Predpokladá sa, že kombinácia citrónu a jedlej sódy má 1000 krát silnejší účinok ako chemoterapia!

Prečo bola táto skutočnosť tak dlho tajná?

Početné štúdie ukázali, že citrón má protirakovinové vlastnosti. Okrem toho citrón dokonale zvládne liečbu cýst a nádorov.

Citróny skutočne môžu pomôcť bojovať proti rakovine, bola testovaná na všetky typy rakoviny. Pridaním jedlej sódy sa z tohto hľadiska stáva ešte silnejším nástrojom, pretože sóda na pečenie stabilizuje úroveň pH.

Aj citrón môže byť použitý na liečbu bakteriálnych a plesňových infekcií,pretože má silný antimikrobiálny účinok. Je účinný pri potláčaní vnútorných parazitov a reguluje krvný tlak. Navyše citrón je užitočný pre náš nervový systém a je silným antidepresívom, znižuje stres a upokojuje nervy.  

Jeden z najväčších farmaceutických výrobcov tvrdí, že 20 laboratórnych experimentov, ktoré sa uskutočnili od roku 1970 až do nedávnej doby, dokázali, že:

Citrón zničil rakovinové bunky v 12 prípadoch rakoviny. Zabraňuje metastázam rakovinových buniek a je to 10 000-krát silnejšia ako chemoterapia a lieky, ako je napríklad Adriamycín.

Je zaujímavé, že kombinácia citrónového extraktu a jedlej sódy zničí rakovinové bunky, pričom nepoškodzuje zdravé bunky a tkanivá.

Experimenty ukázali, že pacienti diagnostikovaní rakovinou by mali piť citrónovú šťavu a čajovú lyžičku sódy na pečenie.

Najlepšie je v tomto prípade používať organické citróny a nie spracované. Takéto citróny sú 100-krát účinnejšie ako tie, ktoré sú ošetrené chemikáliami.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>