Kokosový olej zlepšuje funkciu štítnej žľazy! Zistite ako! A popri tom vám tento fantastický olej pomôže aj s nadváhou

Cítite sa stále unavený?

Dokonca aj keď spíte 10 hodín, stále sa cítite unavený počas dňa? Toto je prvé znamenie, že pravdepodobne zvládnete nízke hladiny hormónov štítnej žľazy. Nesprávna funkcia štítnej žľazy spôsobuje únavu a mnohé ďalšie zdravotné problémy.

Získavate váhu?

Okrem zdravej výživy a telesnej aktivity si ešte stále váhať? Štítna žľaza môže ovplyvniť proces spálenia kalórií. Musíte navštíviť lekára.

Žalúdočné rozrušenie?

Superreaktivita štítnej žľazy spôsobuje časté črevné pohyby, ktoré v niektorých prípadoch vedú k hnačke, zatiaľ čo hypotyreóza je sprevádzaná zápchou.

Je pre vás ťažké sústrediť sa na svoje pracovné úlohy?

Ak sa vám zdá ťažké sústrediť sa alebo ste neustále zabúdate na veci a cítite, že ste v prostration, je to určite vysoká hladina hormónov štítnej žľazy, čo ovplyvňuje všetku pamäť.

Cítite sa depresívne alebo nepríjemne?

Táto abnormálna funkcia štítnej žľazy sa nazýva hypertyroidizmus. Táto porucha sa prejavuje výkyvom nálady, depresiou a podráždenosťou.

Kokosový olej je dobre známy v športovej výžive a u ľudí, ktorí majú problémy s nadváhou. Hlavným dôvodom je skutočnosť, že kokosový olej je menej kalorický ako iné oleje, rýchlo sa mení na energiu a neprispieva k ukladaniu tuku do krvných ciev. Odborníci priniesli kokosový olej na povrch, ako predtým mal povesť „zlého“ oleja. Má dlhšiu trvanlivosť a viac nasýtených tukov v porovnaní s akýmkoľvek iným nehydrogenovaným olejom. Okrem toho, kokosový olej je bohatý na kyselinu laurovou, a je známy pre svoju schopnosť zvyšovať dobré hladiny cholesterolu a zvýšenie celkovej úrovne cholesterolu, takže je ideálny pre štítnu žľazu.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>