Koho bolia kolená musí jesť tieto potraviny, zbavia vás bolesti bez liekov

Bolesť v kolenách je jednou z najviac frustrujúcich bolestí, ktorú môžete zažiť. Bolesť kolena vyžaruje do celej nohy a zdá sa, že nie je možné sa jej zbaviť.

Bolesť v kolenách nie je len bolesť v kolenách; je to bolesť aj v zadnej časti. Prekáža vám v každodennom živote, takže je veľmi ťažké vykonávať bežné každodenné činnosti. Môže to byť priame poškodenie kolien, nedostatok vápnika pod kolennou kosťou, bolesť sedacieho nervu alebo dokonca fibromyalgia. Liečba bolesti kolena naozaj závisí od toho, čo je jej hlavnou príčinou, ale existujú jednoduchšie a zdravšie spôsoby liečby, ako brať lieky.

Jednou z najbežnejších metód zmiernenia bolesti kolena je užívanie liekov NSAID. Zvyčajne sú známe pod menom Ibuprofen a väčšinou každý ich nedbale objavuje každý deň, aby zmiernil bolesť kolena, je to mimoriadne nebezpečné pre pečeň a ďalšie životne dôležité orgány. Na lekársky predpis, lieky na predpis, to nijako nezmení; je to všetko hrozný nápad. Namiesto toho liečte bolesť kolena zahrnutím týchto potravín, ktoré zmierňujú bolesť, do vašej stravy!

Ryby

Ryby zmierňujú bolesť kolena vďaka obsahu vitamínu D. Je to vynikajúca liečba reumatoidnej artritídy a omega 3 mastné kyseliny zmierňujú bolesť kĺbov blokovaním chemikálie, ktorá spôsobuje bolesť pri osteoporóze.

Pomaranče

Pomaranče sú fantastické pre každú časť vášho tela. Štúdie ukazujú, že doplnenie hladín vitamínu C môže znížiť riziko vzniku osteoporózy.

Listová zelenina

Tmavo zelená listová zelenina je vynikajúca pre bolesti kolena. Špenát obsahuje luteín a zeaxantín, čo sú antioxidanty, ktoré zabraňujú bolesti kĺbov a artritíde.

Mandle

Mandle sú chutné občerstvenie a tiež vám dodávajú veľa vitamínu a živín. Nedostatok draslíka môže spôsobiť bolesť kolien a mandle sú plné.

Zázvor

Zázvor je prírodný prostriedok proti bolesti, pretože tak ľahko zmierňuje zápal. Môže zmierniť mierne až extrémne bolesti pri státí alebo chôdzi.

Beztučné mlieko

Beztučné mlieko obsahuje esenciálny vápnik, ktorý posilňuje vaše kosti. Pre zdravé kolená je potrebný správny zdroj vápnika!

Banány

Banány sú ďalším veľkým zdrojom vápnika, ktorý je nevyhnutný pre zdravie kolena.

ZDROJ: Healinglifeisnatural.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>