Kliknite na tieto 3 body a rozlúčte sa s bolesťou chrbta. Okamžite zabudnete na lieky proti bolesti!

Neuveriteľne, ale telo má oblasti, ktoré pri stláčaní spôsobujú zmeny v určitých častiach tela, zlepšujú zdravie a zmierňujú bolesť.

V prípade bolesti chrbta tisícročná technika naznačuje, že kliknutím na tri špecifické body v oblasti nohy môžeme túto bolesť rýchlo odstrániť.

Bolesť chrbta je dnes bežným problémom a v niektorých prípadoch môže byť dosť neznesiteľná.

Konvenčné lieky ponúkajú niektoré terapie, ktoré môžu zmierniť tento stav, ale žiadny z nich nemôže úplne vyliečiť bolesť chrbta. Staroveká čínska medicína však používa účinné prostriedky na liečbu chronických ochorení. Akupunktúra je niečo, čo pomáha zbaviť bolesti chrbta.

Akupunktúra je štúdium energetických meridiánov, ktoré prechádzajú telom a kontrolujú jeho funkciu. Choroby sa vyskytujú v dôsledku prúdenia prerušenej energie medzi týmito poludníkmi. To znamená, že ak zlepšíte tok energie medzi meridiánmi, taktiež zlepší funkciu konkrétneho orgánu. Použitie tlaku na určité časti tela môže pomôcť pri dosahovaní tohto cieľa, čo výrazne znižuje bolesť v určitých oblastiach tela.

Existujú 2 typy metód: akupunktúra a akupresúra. Akupunktúra zahŕňa použitie ihiel a akupresúra zahŕňa tlak a masáž. Liečba akupunktúrou by mala vykonávať profesionálka a akupresúra môže vykonať takmer každý, kto má vedomosti o tom, ktoré body tlačiť.

Použitie tlaku na určité miesta tela zmierňuje bolesť v kĺboch, bokoch a nohách. Pravidelné vykonávanie tejto metódy vám pomôže trvalo vyliečiť bolesť.

Existujú tri kľúčové body:
– GB29
 – to je prvý bod, a to na mieste, kde sa panva a boky stretnú. Odporúča sa kliknúť na tento bod, aby ste znížili bolesť bokov a kĺbov.


– GB30 sa nachádza za zadok, za ním, kde končí panvová kosť. Robte masáž na zmiernenie bolesti v kĺboch, spodnej časti chrbta, bokov a ramien.


– B54 – tretí bod a nachádza sa za kolenami. Masírujte to na uvoľnenie svalov a zbavte sa bolesti v bokoch a spodnej časti chrbta.

Stimulácia týchto troch bodov vám pomôže zmierniť bolesť chrbta a kĺbov rýchlo a ľahko. Pamätajte si, že existuje veľa ďalších bodov akupresúry, ktoré vám môžu pomôcť zmierniť bolesť kĺbov.

ZDROJ:naturalcarebox.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>