Keď zacítim niaku chorobu okamžite siahnem po týchto produktoch, onedlho sa zotavím a nemusím užívať škodlivé lieky z lekárne

Keď som chorý, chcem sa rýchlo zotaviť a naďalej žiť plnohodnotný život. Bohužiaľ, moderná medicína vôbec nehľadá na vás starostlivo. Farmaceutické antibiotiká, ktoré doktori tak často predpisujú, sú pre telo veľmi škodlivé.

Zničia prirodzenú imunitu a ich nadmerné užívanie sa v poslednej dobe stalo skutočnou epidémiou. Chemické lieky zabiť prínosné baktérie v črevách a vedú k tvorbe super-baktérií, s ktorými je boj s neuveriteľne ťažkým.

Staráme sa o svoje zdravie a ponúka vám zoznam prírodných produktov, ktoré liečia mnohé choroby. Namiesto toho, aby ste sa ešte viac oslabili a vyčerpali prirodzenú schopnosť tela samého seba opraviť, vyskúšajte tieto dary prírody ako liek. A nielen liečba, ale aj prevencia mnohých chorôb.

Prírodné antibiotiká

Chren

Chren obsahuje horčicový olej a enzým. Ak je tento koreň zbitý, tieto dve užitočné látky tvoria alylický horčicový olej, ktorý sa považuje za najsilnejšie prírodné antibiotikum. Bojuje s baktériami v ústach, nosa, hrdla.

S tracheitídou, bronchitídou, pretrvávajúcim kašľom

Zmiešajte 1 polievkovú lyžičku strúhaného chrenu s 3 lyžičkami medu a nechajte to prevariť. Denne jesť 1 lyžičku 5 krát denne. Hmota by sa mala rozpustiť v ústach.

Pri cystitíde, uretritíde

1 polievkovú lyžicu strúhaného chrenu zalejte 1 šálkou vriacej vody, pokryjeme na 5 minút. Denne pite tento nápoj 3-4 poháre tohto čaju.

Cesnak

Cesnak je vynikajúci liek. Pomáha odstrániť škodlivé baktérie a vírusy z krvi, vnútorných orgánov a dýchacích ciest. Ak budete pravidelne jesť cesnak, vaše telo bude úplne očistené od škodlivých látok.
Komponenty obsiahnuté v cesnaku, neoceniteľné. Znižujú hladinu „zlého“ cholesterolu v krvi a čistia cievy, zabíjajú bunky, ktoré spôsobujú rakovinu, zničia difterický tuberkulózny bacil a Helicobacter. Cesnak bojuje dobre s červami.

Ponúkame vám nápoj, ktorý nielen vylieči rôzne infekčné choroby, ale aj zlepší metabolizmus. S ním môžete dokonca schudnúť!

Cesnakový likér je veľmi ľahké variť …

Do priehľadnej fľaši položte 12 strúčiky cesnaku, každý rozdelený na 4 časti. Nalejte tri poháre červeného vína. Zatvorte ho a položte ho na slnečnú stranu okna na dva týždne. Každý deň nezabudnite 2-3 krát pretrepať alkohol. Potom preceďte a nalejte do tmavej fľaše. Vezmite si nádherný likér 1 lyžičku trikrát denne po dobu jedného mesiaca.

Bazalka
 

Bazalka je nielen voňavé korenie, ale aj liek na infekcie!

Recept s bazalkou boľavého hrdla

Nasypte 4 lyžičky rozdrvené listy do 250 ml vriacej vody, variť 20 minút, ochladiť, precediť a opláchnuť teplým odvarom hrdla 2-3 krát denne.

S bolesťami hlavy

Bazalku, šalviu a citrón v rovnakých pomeroch zmiešajte a nasypte do 200 ml vriacej vody nechajte stáť 20 minút. Potom pridajte 1 lyžičku medu a piť v malých dúškoch. Za 30 minút všetka bolesť zmizne. Takýto úžasný nápoj tiež upokojuje a zmierňuje zvýšenú úzkosť.

Čučoriedka

Bobule obsahujú prírodný aspirín, ktorý pomáha znižovať bolesť a následky chronického zápalu. Bobule čučoriedky sú ako antibiotikum, blokujú vývoj baktérií a pomáha predchádzať vzniku infekcií.
Pomocou prírodných zdrojov je možné a potrebné bojovať proti chorobe. Tak rýchlo posilnite svoje zdravie. Byť zdravý je pre nás všetkých dôležité.

Zdieľajte tento užitočný článok s ľuďmi, ktorí sú blízko k vám.

ZDROJ:amazingajmer.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>