Keď uvidíte čo robí táto žena, som si istí, že aj vy sa budete ponáhľať urobiť to isté


Mnohé výskumy boli v nedávnej dobe implementované a preukázali, že banány sú veľmi prospešné pre celkové zdravie. Môžu byť použité na rôzne účely. Čo by sme mali vedieť je, pozitívny vplyv na pokožku. 

Banánová šupka môže byť používaná napríklad na 7 rôznych vecí

1. Používajte ju na odstránenie bradavíc
Budete potrebovať kus banánovej šupky a obväz. Umiestnite šupku na bradavicu a zaviažte ju obväzom. Nechajte to pôsobiť cez noc a opakujte rovnaký postup v nasledujúcich nocí. Vaša bradavice bude odstránená.

2. Používajte ju ako čistiaci prostriedok
Vyčistíte si ním nábytok, striebro a topánky, ktoré sú vyrobené z hladkých materiálov. Banánová šupka je ako keby premení na nové.

3. Používajte ju na odstránenie vrások a akné
Banánový peeling je účinný najmä na tento účel a bude vám to trvať len niekoľko minút. Začnite si šupkou trieť vašu kožu a počkajte polhodinu a potom si umyte tvár s čistou vodou.

4. Používajte ju na bielenie zubov
Vnútorné stranu šupky si vytrite zuby. Každý deň opakujte tento postup niekoľko týždňov.

5. Ak si chcete ošetriť bodnutí hmyzom
Všetko čo budete potrebovať je umiestniť banánovú šupku na postihnuté miesto.

6. Používajte ju ako náhradu na analgetikum
Banánovú šupkou bude vaša pleť hladšia. Ak trpíte psoriázou potom by ste si svoju kožu mali potrieť banánovú šupkou a nechať pôsobiť 10 minút.

7. Používajte ako náhradu za analgetikum
Ak je vaša pokožka podráždená, potom by ste si ju mali jednoducho potrieť banánovou šupkou. Počkajte 10 až 15 minút a symptómy budú preč.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>