Keď sa moja pamäť začala prudko zhoršovať, vypil som túto zázračnú tinktúru. Teraz si pamätám všetky telefónne čísla a cítim sa ako 25 ročný

Všetci ľudia, ktorí chcú žiť dlhý život a nie čeliť rôznym chorobám, pomôžu si tinktúrou, ktorá sa vyrába na základe cesnaku.

Pomáha proti:

  • ateroskleróze
  • so znížením aktivity mozgu
  • senilnou stratou sluchu
  • chronickou únavou
  • zlým črevným úkonom.

Po absolvovaní celého trvania tinktúry zaznamenávajú mnohí ľudia prudký nárast efektívnosti a duševnej aktivity, strata hmotnosti, zlepšenie celkovej pohody. Moja susedka tvrdí, že aj jej mnoho ročná depresie ustúpila a ošetrujúci lekár potvrdil, že s globálnym očistením krvných ciev sa to môže stať kvôli aktivácii aktivity mozgu.

Všeobecne platí, že budete sa po nej cítiť ako v mladosti!

Pre jeho príprava bude potrebovať:

  • 350 gramov mletého cesnaku (nie prostredníctvom pretláčadla, a nie nastrúhaný ale jemne nasekaný s nožom alebo v drevenom mažiari!)
  • fľašu s pol litra alkoholu, 96%

Postup:

Cesnak musí byť zmiešaný s alkoholom a umiestnený na tmavom mieste, bez zdrojov svetla, na 10 dní. Aby bola tinktúra schopná infúzie. Po uplynutí stanovenej doby sa cesnak prefiltruje cez sito a fľaša s alkoholom zostane niekoľko dní na tmavom mieste.

Príjem liečebnej tinktúry začína nasledujúcim postupom:

Prvý deň

Potrebujete piť 1 kvapku ráno, 2 kvapky – na obed a 3 kvapky večer.

Druhý deň

Začína ranným príjmom troch kvapiek, na obed – 4 kvapky, večera 5 kvapiek tinktúry.

Tretí deň

Ráno by ste mali piť 5 kvapiek, pri obede šesť a sedem kvapiek večer.

Štvrtý deň

Liečba ráno začína sedem kvapiek tinktúry, osem na obed a deväť kvapiek na večeru.

Piaty deň

Začať s 10 kvapkami, 11 kvapiek tinktúry pri obede a 12 kvapiek na večer.

Šiesty deň

Liečba zahŕňa 15 kvapiek – ráno, 14 obed a 13 večer. Od tejto chvíle pokračuje redukcia poklesu o jednu jednotku až do dosiahnutia jednej kvapky v desiaty deň liečby.

V jedenástom dni  užívania cesnakovej tinktúry sa začne konzumovať zriedením s mliekom (asi polievková lyžica) trikrát denne, pri každom počte presne 25 kvapiek.

Použitie pokračuje, kým sa výrobok úplne nedokončí. Opakované liečenie sa odporúča vykonať po piatich rokoch. Nemôžete užívať liek pre ľudí s vysokou kyslosťou žalúdočnej šťavy, s gastritídou a žalúdočnými vredmi.

ZDROJ:webvigret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>