Kde koľvek sa objavím , tam sa usmievam a mám na to veľmi dobrý dôvod

Tento nadpis nie je žiadny žart, ale skutočne to tak robím. Keď si prečítate tento článok, verte, že sa začnete usmievať aj vy.
1. Úsmev zdvihne náladu. 
Všetci ľudia sa usmievajú, keď sú šťastní. Ale aj bez pocitu šťastia ho môžete mať. Len sa usmievajte. Úsmev uvoľňuje endorfíny a serotonín. Endorfíny sú prirodzenými bojovníkmi s akoukoľvek bolesťou a serotonín je prirodzený antidepresív. Takže nabudúce keď budete cítiť zlú náladu, len sa usmievajte! A budete sa cítiť oveľa lepšie.
2. Úsmev zdvihne náladu ostatným.

Usmievajte sa a svet sa bude usmievať s vami! Toto nie je len príslovie. Švédski vedci dokázali, že je to tak. Účastníkom sa ukázali rozhnevaní a veselí ľudia a z reakcie sa merali elektromyografmi (EMG). Výsledok bol nasledujúci. Ľudia sa usmiali, keď videli fotografie usmievajúcich sa ľudí, a zamračili sa, keď videli ľudí, ktorí sa mračili. Záver: zdieľajte svoj úsmev a na oplátku získate veľa úsmevov.
3. Úsmev vás robí mladšími.
Zabudnite na Botox. Najlepším prostriedkom proti starnutiu je váš úsmev. Skupina výskumníkov z Nemecka ukázala testerom viac ako 1000 fotografií ľudí s rôznymi emóciami: hnev, šťastie, smútok, úsmev … Testeri museli rozpoznať, ako sú starí ľudia na fotografii. V dôsledku toho skúsení ľudia vnímajú usmievavých ľudí v priemere o dva roky mladších, než skutočne sú.

4. Úsmev vás robí úspešnejším. 
Ľudia, ktorí sa usmievajú, sú vnímaní ako viac sebavedomí, úspešní, spoľahliví a dôveryhodní. Uvádzajú to zamestnávatelia a podnikatelia. Takže, keď pôjdete na porozhovor, nezabudnite na váš úsmev.

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>