Jedzte toto a už nemusíte chodiť k lekárovi! Zlepšuje videnie, čistí črevá a pečeň

Vedci ju mnohokrát analyzovali kvôli jej úžasnému obsahu antioxidantov. Červená repa pomáha nielen schudnúť, ale má preventívny účinok aj na rakovinu. Našťastie sa červená repa nepredáva v lekárni, takže je vždy po ruke, aby si ju niekto kúpil ľahko a lacno kvôli svojim úžasným zdravotným účinkom.

Zlepšuje videnie

Vedci analyzovali repu mnohokrát a dospeli k záveru, že posilňujú oči. Na udržanie zdravia očí je vhodné konzumovať repu často.

Šťavu z červenej repy pite, pretože:

Detoxikuje telo a pretože je bohatá na vlákninu, tiež zabraňuje zápche. V prípade črevných ťažkostí konzumujte šťavu z červenej repy, pretože má dobrý vplyv na trávenie.

Znižuje cholesterol

Ak pravidelne konzumujete cviklu, môžete hladinu cholesterolu ľahko znížiť.

Ľahšie schudnete

Červená řepa čistí telo a prispieva k chudnutiu. Jeho obsah vlákniny zvyšuje trávenie, takže môžete rýchlejšie schudnúť o ďalšie kilogramy.

Pomáha predchádzať srdcovým problémom a rakovine

Červená řepa chráni srdce a kardiovaskulárny systém a má dokonca protirakovinové účinky. Chráni pred rakovinou hrubého čreva.

Konzumujte cviklu často a skúste ju zahrnúť do svojho denného jedla. Ak zistíte, že je veľmi silná, môžete cviklu ochutnať s inou zeleninou.

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>