Jednoduchý prírodný liek na chrápanie, ktorý učinkuje na sto percent a len málo ľudí o ňom vie

Ak váš partner chrápe, potom iste viete o čom hovoríme – prerušovaný spánok, nevyspania a mnohé ďalšie následky. Ku chrápanie dochádza počas noci a je najčastejšie spôsobené upchatými nosnými dutinami. Môže však ísť aj o dôsledok nadváhy alebo konzumácia alkoholu.

Nadmerné množstvo hlienu v hrdle, prieduškách alebo nose tiež môže spôsobovať chrápanie.Dnes vám preto predstavíme recept na jeden extrémne jednoduchý domáci liek, ktorého pravidelná konzumácia vám s týmto zdravotným problémom dokáže pomôcť.

Recept na liek na chrápanie

Ingrediencie:

  • 2 až 3 cm dlhý odrezok koreňa zázvoru
  • 2 mrkvy
  • 2 jablká
  • 1/4 citróna

Príprava:


1)
 Očistite mrkvu a zázvor od šupky, z citróna odstráňte kôru a jablká dobre umyte.

2) Potom všetky suroviny nakrájajte na menšie kúsky, vložte do mixéra a rozmixujte na jemnú hmotu. Ak je príliš hustá, prilejte trochu vody na zriedenie.

3) Môžete uvedené suroviny aj odšťaviť, prídete však vlákninu, ktorá je užitočná pre vaše trávenie. Na chrápanie však bude džús rovnako účinný ako s vlákninou.

4) Hotovo, váš domáci liek na chrápanie pripravený na konzumáciu!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>