Jednoducho ju umiestnite do pohára vody – zabráni vzniku cukrovky a ochráni vaše srdce pred útokom! A to je len začiatok výhod…

Uhorková voda sa stala populárnou, potom, čo bolo dokázané, že prispieva k chudnutiu. Ale tento úžasný nápoj má množstvo ďalších výhod, ktoré sú dobré pre zdravie.

Pripravte tento nápoj ľahko a jednoducho! Stačí len položiť čisté, olúpané, nakrájané uhorky do dvoch litrov vody a nechať v chladničke.

  

Tento nápoj poskytuje dôležité zdravotné výhody, vrátane:

Detoxikácia

Tento nápoj je účinný detoxikačný nápoj, ktorý účinne odstraňuje toxické formácie, pretože obsahuje vysoké množstvá vlákniny a vody.

Chronické choroby

Uhorky sú zelenina, ktorá má vysoký obsah antioxidantov, ktoré zlepšujú funkciu mozgu, znižujú stres a zabraňujú ochoreniam očí, Alzheimerovej chorobe a cukrovke.

Srdce

Voda v tomto nápoji môže znížiť vysoký krvný tlak a tým znížiť riziko vzniku kardiovaskulárnych ochorení.

Kosti

Bez ohľadu na vek, osteoporóza je vážne ochorenie, ktoré vedie k bolesti chrbta a ľahšiemu poškodeniu kostí. Tento nápoj môže výrazne posilniť vaše kosti, pretože je bohatý na vitamín K.

Svaly

Uhorková voda je bohatá na základné živiny, ktoré budú prospešné pre vaše svaly. Okrem toho, ak chcete, aby sa vaše svaly zvyšovali, mali by ste piť najmenej dve šálky denne.

Akné

Uhorka obsahuje veľa kremíka, ktorý je mimoriadne užitočný pri liečbe akné, takže tento nápoj dokonale hydratuje a upokojuje pokožku. Taktiež v uhorky voda obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, ktoré ochránia pokožku a čistí ju.

 zdroj:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>