Jednoduché techniky, ktoré vyriešia problémy suchého oka prirodzenou cestou, bez akýchkoľvek liekov

Suché, svrbiace oči alebo niekedy nazývané ako syndróm suchého oka sú najčastejšou sťažnosťou, ktorú očný lekár často počuje od pacientov. Suché oči sa zvyčajne vyskytujú, keď slzné kanáliky nevytvárajú dostatok sĺz na mazanie očí. Ako dni prechádzajú, stav sa stáva viac nepríjemným a bolestivým.

Existujú rôzne zdravotné a environmentálne faktory, ktoré môžu viesť k vzniku svrbivého očného syndrómu. Existujú rôzne lieky dostupné v lekárňach, ktoré sa vyrábajú prirodzene a pomôžu vám zbaviť sa suchých očí.

Suché oko je ochorenie, preto sa používajú rôzne prístupy liečby. Existuje veľa miernych alebo závažných prípadov suchých a svrbivých očí. Takže ak sa chcete vyhnúť tejto situácii prirodzene, potom sa pozrite na podrobnú správu o tom istom.

Príčiny suchého oka:

LASIK Chirurgia

Prerušenie procesu roztrhnutia, ktoré je tiež známe ako oko s nedostatkom slzných vôd, spôsobuje, že slzné žľazy nie sú schopné produkovať dostatok slzných tekutín. Niekedy chirurgia LASIK dočasne narušuje slzný film a jeho prácu. Počas chirurgického zákroku LASIK sa približne 60% -70% povrchových nervov prerezáva. V dôsledku toho ovplyvňuje suchosť spolu s menšou tvorbou vodných sĺz. Nakoniec sa táto situácia sama uzdraví.

Odtrhnutie odtrhnutia

Odtrhnutie slzami, známe ako vyparujúce suché oko, je výsledkom zápalu meibomickej žľazy. Okrem toho prichádzajú ďalšie príčiny. Blefaritída je spôsobená zapálenými viečkami, ktoré môžu byť príčinou svrbivých očí. Používatelia počítača, ktorí sedia pred počítačom, blikajú menej často, čo spôsobuje nestabilitu a odparovanie slzného filmu spolu s namáhaním a únavou očí.

Výskumníci tiež zistili, že pacienti so suchými svrbivými očami majú menšiu hustotu dendritov v nervových bunkách rohovky. To môže byť príčinou suchých svrbivých očí.

Vek

Suché svrbiace oči sa vyskytujú u 75% ľudí, ktorí sú starší ako 65 rokov. Do tohto veku zostanete iba 40% objemu slzného filmu, ktorý ste mali vo veku 18 rokov.

Ženské hormonálne zmeny a postmenopauza

Počas prvej časti cyklu je produkcia estrogénu na svojom vrchole, čo zvyšuje šancu na suché oči. Tento syndróm sa tiež vyskytuje, keď očakávate svoje prvé dieťa a keď ženy prechádzajú fázou postmenopauzálnej fázy.

Diagnóza

Existujú rôzne testy, ktoré sa vykonávajú tak, aby lekári dokázali poznať zdroj problémov. Ak zistíte, že tieto testy sú z vrecka, potom je čas, kedy navštívite stránky Dealslands a chyťte niektoré poukážky, aby ste si mohli vychutnať okamžité úspory. Niektoré techniky, ako sa zbaviť suchých svrbivých očí prirodzene.

  • Vyhýbajte sa miestam s veľkým množstvom pohybu vzduchu

Obmedzte oči na ožiarenie od vzduchu pochádzajúceho z ventilátora a sušiča vlasov. Obalenie vašich očí pri slnečnom svetle alebo pri veterných dňoch vám pomôže minimalizovať účinok.

  • Doplnok s mastnými kyselinami

Potraviny ako ľanové semená, morské plody a ryby sú bohatými zdrojmi omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú pri prídavku mastných kyselín. Okrem prírodných zdrojov sú k dispozícii aj kyseliny vo forme tekutiny alebo piluliek.

  • Nechajte oči odpočívať

Ak máte zvyk na nadmerné čítanie, sledovanie televízie a počítač, potom urobte malé prestávky, aby vaše oči mohli znovu získať časť vlhkosti.

Toto sú tradičné domáce lieky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa Svrbivých očí. Teraz, keď ste pánom vášho osudu, získajte správnu radu pre seba.

ZDROJ:womendailymagazine.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>