Jednoduché prírodné prostriedky účinne rozpúšťajú kamene bez operácie! Zistite, ktoré sú to…

Ak ste niekedy museli bojovať s obličkovými kameňmi, môžem sa staviť, že nechcete zopakovať si  to znova. Ostré kamene klesajú cez tenkú trubičku alebo močovod vedúce od obličiek k močovému mechúru a potom z močového mechúra do močovej trubice, ktorou prechádza moč pred odchodom z tela. Malé obličkové kamene nemôžu spôsobiť vážne problémy, ale veľké kamene zvyčajne nasledujú najťažšiu bolesť, akú ste kedy zažili.

Dobrou správou je, že jednoduchý recept na kokteily vám môže pomôcť pri odstraňovaní obličkových kameňov.

Citrón obsahuje kyselinu citrónovú, ktorá sa považuje za účinnú pri ničení obličkových kameňov na báze vápnika.  Melón je tiež užitočný, pokiaľ ide o odstránenie obličkových kameňov. Tento prírodný diuretik tiež zvyšuje produkciu moču. Vodný melón má najvyššie množstvo vody ako v ovocí.  Voda je nevyhnutná, pretože stimuluje prechod kameňov a piesku z obličiek. Má tiež vysoký obsah draslíka, ktorý pomáha rozpúšťať obličkové kamene. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov pite dostatok vody, rovnako ako pohár alebo dve zdravé prírodné šťavy.  Šťavy obsahujú citráty, ktoré pomáhajú pri rozpadaní obličkových kameňov.

Ponúkame vám dva prírodné recepty, ktoré pomôžu rozpustiť kamene v obličkách a žlčníku. Ak máte vážne zdravotné problémy, odporúča sa konzultovať s lekárom skôr, ako začnete používať akékoľvek predpisy pre tradičné lieky.

Šťava na obličkové kamene

Zloženie:

  • 1 pomaranč
  • lúpané 1 jablko
  • 1 citrón
  • 4 plátky melóna

Príprava:

Stačí miešať všetky ingrediencie v mixéri a vychutnať si to!

Teraz, keď viete, ktorá šťava vám môže pomôcť zbaviť sa obličkových kameňov, je čas dozvedieť sa viac o žlčových kameňoch. Diagnóza žlčových kameňov znamená, že Váš lekár mohol odporučiť operáciu na odstránenie žlčníka. Odporúčame však použiť niektoré prírodné domáce lieky na rozpustenie žlčových kameňov predtým, ako sa uchýlite k chirurgickým zásahom. Použitie prírodných potravín vám pomôže rozpustiť žlčové kamene. Každá z týchto domácich liekov bude nielen zmierňovať príznaky ako nevoľnosť, vracanie a trávenie, ale tiež zmierňuje bolesť a rozpustí žlčové kamene.

Jablkový džús a jablkový jačmeň

Existuje dobrý dôvod, prečo staré príslovie „Jedzte 1 jablko denne a nepotrebujete lekára“ je úplná pravda. Okrem ich širokej škály zdravotných prínosov môžu jablká rozpustiť žlčové kamene, ak sú konzumované vo forme šťavy alebo jablčného octu. Jablká obsahujú kyselinu, ktorá zmäkčuje žlčové kamene a ocot zastavuje tvorbu cholesterolu v pečeni, ktorý je primárne zodpovedný za tvorbu žlčových kameňov. Toto ovocie nielenže rozpúšťa žlčové kamene, ale zabraňuje ich opakovaniu a zmierňuje bolesť, ku ktorej dochádza počas exacerbácie ochorenia.

Šťava na žlčníkové kamene

Zloženie:

  • 1 pohár jablkového džúsu
  • 1 lyžica prírodného jablčného octu

Príprava:

Pridajte lyžicu octu jablčného muštu do pohára čerstvo stlačeného jablkového džúsu. Tento liek pite jedenkrát denne. Tento prírodný prostriedok pomôže zmierniť bolesť spôsobenú žlčovými kameňmi. Po odstránení kameňov môžete pravidelne jesť jablká.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>