Jedna očarená matka tvrdí, že vyhrali dlhoročný boj s lacným krémom, ktorý vyliečil jej dievčatko od bolestivého ekzému. Tvrdí, že je to zázrak

Táto matka hovorí o lacnom kréme, ako o zázraku, o ktorom tvrdí, že pomohol vyliečiť bolestivú kožu dcéry.

Vo veku 23 rokov sa Paige Sweeny už viac ako dva roky stretávala s kožným lekármi s cieľom nájsť riešenie pre svoju 3-ročnú dcéru Evie-Rae, ktorá trpela ekzémom, ale všetko márne.

Podľa Paigea sa jej dcéra prebudila uprostred noci a škriabala si telo, kým nekrvácala.

Bez inej možnosti

Zúfalá, žaž do vtedy ak niekde našla riešenie a začala s experimentovaním. K jej prekvapeniu, Evie ekzém vybledol v krátkom čase.

V rozhovore s MailOnline to Paige opísala ako „zázračnú smotanu“ a poznamenala, že  v priebehu niekoľkých dní vidieť krajšiu pokožku svojej dcéry. Nemohla tomu uveriť, dodala Paigeová.

3 mesiace po tom, ako začala používať „zázračný krém“, je Evie v súčasnosti stále bez ekzémov.

Roky boja

Väčšina mladého života Evie-Rae bola u miestnych dermatológov a stav zasahoval do kvality života celej rodiny.

Lekári jej predpisovali širokú škálu antibiotík a steroidných krémov, ale príznaky nezmizli.

Zažila bolestivé vyrážky, ktoré sa rozžiarili na rukách, okolo úst a v záhyboch na zadnej strane kolena.

 

Čo je to ekzém?

Ekzém je stav, ktorý sa prejavuje príznakmi ako je svrbivá, suchá, červená a popraskaná pokožka. Väčšina detí zvyčajne vyvíja atopický ekzém predtým, ako oslavujú svoje prvé narodeniny. Príznaky ekzému sa môžu objaviť na malej škvrne pokožky, hoci môže byť u niektorých ľudí rozšírený.

Táto „zázračná smotana“ obsahuje nasledujúce účinné zložky:

bambucké maslo

grapefruit

čajovníkový olej

Tieto zložky sa považujú za mäkké, prirodzené a vhodné pre deti, ktoré pomáhajú predchádzať podráždeniu pri zachovaní hydratácie pokožky.

Evie-Rae bola tiež alergická na orechy, sóju a vajcia. Matka hovorí, že sú niekedy opatrní tým, čo jej dávajú, ale tímto krémom boli potešení, pretože všetky ingrediencie boli prirodzené.

Lekári tvrdia, že tento krém je tak jemný a mierny, takže je vhodný pre novorodencov a deti náchylné k ekzému. 98% zložiek sú prirodzene odvodené neobsahujú parabény, minerálne oleje ani umelé farbivá.

Paige Raids

S potešením môžete vidieť zlepšenie vzhľadu pleti Evie, Paige začala odovzdávať fotografie svojej dcéry pred a po „zázračnom kréme“.

 ZDROJ:positivemed.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>